Vice Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 En ting jeg ikke helt har funnet ut ennå: Er det ikke mulig å mappe radiokommandoene til bestemte taster slik som i tdligere BF? Det er jo ganske så tungvint å bruke både taster(q) + mus slik det er nå. Dersom du har dårlig tid er det irriterende å måtte begynne å knote med noe som også faktisk dekker til utsikten din.
Loke-- Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 ganske enig det, om du flyr og ser et heli kan du liksom ikke trykke q og finne fram helikopter sett mye enklere med f3 f3 eks
Bandidos-Pelle Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 (endret) Kan man rope kommandoer når man er død? Endret 12. juni 2005 av Bandidos Pelle
robB Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 Kan man rope kommandoer når man er død? Nei, jeg fikk ikke det til ihvertfall.
CHB3 Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 ganske enig det, om du flyr og ser et heli kan du liksom ikke trykke q og finne fram helikopter sett mye enklere med f3 f3 eks Det er jo faktisk bare å holde inn "Q" og trykke på venstre museknapp. Når du trykker på "Q" så fåår du automatisk spotted.
gamer73 Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 jeg finner dette svært tungvint selv..... Finnes det ikke hotkeys? Selv pleier jeg aldri å finne ut av slike ting..jeg spiller bare...å så lar jeg kameratene mine finne ut av det..så forteller dem meg hva jeg skal gjøre...hehe
Elendil Skrevet 12. juni 2005 Skrevet 12. juni 2005 Veldig tungvint, bedre slik det var i dei to tidligare spela. Men no har ikkje eg satt meg skikkelig in i det.
Loke-- Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 er nok også for og slippe chatspam da jeg var nok av de hardcore chatspammerne på 1942
Vice Skrevet 13. juni 2005 Forfatter Skrevet 13. juni 2005 er nok også for og slippe chatspam da jeg var nok av de hardcore chatspammerne på 1942 Chatspam kan jo løses på en mye bedre måte ved at man ikke kan sende mer en feks. 3-4 meldinger i løpet av en gitt tidsperiode. Har sett det implementert i andre spill.
Mats1988 Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 Fungerer voip i demoen? Jepp Jeg ble veldig imponert over VOIP`en ingame, trodde det var mer som cs sin, men denne høres jo bra ut
Lucas Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 Spillet er enda i demo version, og det er vel sikkert noen som kommer til å lage en "addon" hvis mulig som gjør at man kan bruke F1 F2 og de tastene, men dette vil jo si at hele kontroll systemet blir endret, men jeg tviler på at det kommer, men det er en tanke !
Rofle01 Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 jeg syns faktisk det virket bedre med Q tasten jeg:D
CMOTDibbler Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 Hvis du ser en fiende og sikter på han til den kommer rødt over hodet hans, kan du trykke Q og musetasten kjapt. Da kommer det helt automatisk en radiokommando over hva du har sett, samt fiendens posisjon på radaren. Veldig greit, synes jeg.
Torjus Skrevet 13. juni 2005 Skrevet 13. juni 2005 Hvis du ser en fiende og sikter på han til den kommer rødt over hodet hans, kan du trykke Q og musetasten kjapt. Da kommer det helt automatisk en radiokommando over hva du har sett, samt fiendens posisjon på radaren. Veldig greit, synes jeg. Jeg ble helt overrasket av dette idag. Jeg skjøt på en sniper oppi krana, og så gjemte jeg meg bak byggningen. Så brukte jeg Q og den i midten. Så kom det "Enemy sniper" elns, sinnsykt kult!
sikkert Skrevet 14. juni 2005 Skrevet 14. juni 2005 Selv om jeg likte systemet i BFV, synes jeg løsningen her er bedre. Med littegrann trening, går det uhyre fort å ta siktet over en fiende og rapportere "spotted". Når da systemet i tillegg tar høyde for hva du sikter på (tanks, helikopter, infanteri...) så synes jeg dette er veldig bra:)
Vice Skrevet 14. juni 2005 Forfatter Skrevet 14. juni 2005 Den "autospot" funsjonen høres jo vel og bra ut. Men det forandrer fortsatt ikke det faktum at de andre kommandoen er tungvinte samt at utsikten din blir sperret når man skal si noe. Håper de patcher opp dette etterhvert.
chokke Skrevet 14. juni 2005 Skrevet 14. juni 2005 hvis du løper fra en tanks og en jeep ikke vet at du sliter, så må du streve leeenge for å treffe need pickup istedet for go go go osv... istedet for f1 f2 eller hva det var i bf1942/v
El Matador Skrevet 14. juni 2005 Skrevet 14. juni 2005 Kan man rope kommandoer når man er død? jo, vis man bruker Page up og Page Down kan man rope enten Affarmativ (ca) eller Negativ. Bruker alltid de tastene til de to kommandoene jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå