Gå til innhold

Hvordan ta med PC på fly?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg lurer på hvordan det er å ta med PC på fly til utlandet(flytte). Er det slik at man helst burde kjøpe en barebone og så frakte den med som håndbaggasje, eller funker det å sende den som "Knusbar last"?

 

En annen vurdering er å demontere alt og pakke det godt inn i kofferten, og heller kjøpe et nytt kabinett etter ankomst.

 

Finnes det en enkel løsning som funker bra og billig?

 

*emnetittel rettet til noe mer beskrivende for innholdet*

Endret av el-asso
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Barebone som håndbagasje er jo en grei løsning forsåvidt, bortsett fra at det som regel er eget hovedkort i disse.

 

Men du kan jo finne deg en barebone som støtter alle delene i pc'en din og heller selge ditt gamle hovedkort. ;)

Skrevet

Ta den med som håndbagasje.

 

Det kan være du får en slibrig kommentar av en stuer (jeg har fått det 1 gang), men som regel skjønner de at du ikke kunne ha puttet den i bagasjen.

 

For all del, IKKE putt den som knusbar last, da blir den knust.

Skrevet
Ta den med som håndbagasje.

 

Det kan være du får en slibrig kommentar av en stuer (jeg har fått det 1 gang), men som regel skjønner de at du ikke kunne ha puttet den i bagasjen.

 

For all del, IKKE putt den som knusbar last, da blir den knust.

Jeg sendte engang en pc sørover til 21k.

Ikke en ripe..

Men så var jeg jo sikkert heldig..

Skrev "OBS PC!" utpå pakken.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...