JMW Skrevet 25. april 2005 Skrevet 25. april 2005 Heisann!! Vi skal ha en x-russefest natt til 1. mai...også tenkte vi å ha noen "knuter" da....Noen som har forslag til noen bra??? YO!
flodhest Skrevet 25. april 2005 Skrevet 25. april 2005 Du kan jo få litt inspirasjon fra våre knuter: www.larvikrussen.tk
JMW Skrevet 25. april 2005 Forfatter Skrevet 25. april 2005 (endret) Gå med fisk i bånd å fortvilet spørre etter dyrlege i 20 min. Kjøre inn på polet på trehjulsykkel eller leketraktor for å så spørre en av de ansatte etter en kjørepils. Melde seg til politiet for epleslang Låne bind\tampong\kondom fra tilfeldig forbipasserende. Fylle bensin for 30-40 kr og betale med tomflasker 0,5l. hehehehe Endret 25. april 2005 av JMW
JMW Skrevet 25. april 2005 Forfatter Skrevet 25. april 2005 5 shot på 1 min burde vel sette fart i sakene..hehe...
Juleniss1 Skrevet 25. april 2005 Skrevet 25. april 2005 Må bare ut: Hvor idiotisk er det ikke med x-russefest!? Jeg så med fortvilelse her på lørdagen når jeg så noen i røde russebukser, hadde virkelig russen begynt å tatt på seg klærne sine allerede? Men nei da, det var tidligere russ, særlig 2002 som hadde en x-russefest. Og de oppførte seg rett og slett forferdelig. Hva er dette? En dårlig grunn for å oppføre dere som russ igjen? Voks opp..
tor_erik Skrevet 25. april 2005 Skrevet 25. april 2005 Her i Bergen har vi en grisefin en: Kjøre trehjulssykkel fra Fløibanen til Torgallmenningen, og klage på trafikken. Den SKAL tas.
JMW Skrevet 25. april 2005 Forfatter Skrevet 25. april 2005 Må bare ut: Hvor idiotisk er det ikke med x-russefest!? Jeg så med fortvilelse her på lørdagen når jeg så noen i røde russebukser, hadde virkelig russen begynt å tatt på seg klærne sine allerede? Men nei da, det var tidligere russ, særlig 2002 som hadde en x-russefest. Og de oppførte seg rett og slett forferdelig. Hva er dette? En dårlig grunn for å oppføre dere som russ igjen? Voks opp.. Russ er vel ikke heeelt likestilt med å oppføre seg jævelig... Er vel mer for å mimre...hehe....kall det for "Tema-fest"...på lik linje som hore & hallik ...bad taste osv...! Morro er det iallefall!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå