Gå til innhold

Stoppe spammail som kommer i outlook


above

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

 

Jeg lurer på om noen av dere vet om programmer som jeg kan bruke for å få stoppet spammail som kommer i outlook på en bra måte? Slik at alt blir borte?!

Har norton noe slik eller?

 

Takker for svar på forhånd!

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Mozilla Thunderbird har et meget effektivt innebygget spamfilter. Det krever litt jobb i starten, men etter hvert som den skjønner hva du ikke vil ha i innboxen din, skal den visst nok fjerne 99% av all spam. Bruker programmet selv, og det lille jeg får av spam ender rett i søpplekassa.. :)
Skrevet

Ellers kan du laste ned Mailwasher, et separat program, og sjekke mailen gjennom det. Det luker ut alt av kjente spam-adresser og merker de for sletting, FØR du laster mailen ned til PC'n din. Den sjekker mot 3 gigantiske samlelister for spam. Det blir etterhvert helt rutine å åpne mailwasher istedet for outlook.

Skrevet (endret)

Har det samme, men en spammail kom inn :hrm:

 

EDIT: Jeg satt den på det høyeste nivået, så får jeg se om det hjelper!

 

Takker for tips! ;)

Endret av xZoPpY
Skrevet

Har brukt spamfilteret i NIS2004 i ett år nå og etter litt opplæring har den en treffprosent på litt over 99%.

Den kan dessverre ta ting jeg vil ha også så det er fortsatt lurt å sjekke det som spamfilteret har tatt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...