Gå til innhold

Nei til agurk på macdonald's


Sau

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
Enkelte ting bør forandres på og en av di viktigste tingene er nettopp dette problemet :D

Så sant så sant :D

Jeg har signert :)

Der var det lagt til i signaturen og...

Endret av BaX
Skrevet

Et kjempeflott tiltak! Internet-opprop har mye for seg, og folk hører virkelig på disse. Det er rart at ikke McD enda har skjønt hvor mye alle hater sylteagruk. De må jo bare ha den der for å plage folk.

 

Å dra rettferdighet og demokrati inn i bildet er også kjempebra, synes jeg. I dette forvridde samfunnet er det over hodet ikke historieløst eller patetisk. Det er på tide med en ordentlig samfunnsdebatt rundt emnet!

 

PS: Har du kontaktet Holmgang? Jeg føler virkelig dette er en sak som angår oss alle.

 

 

 

....

Skrevet
Hva med alle de som liker sylteagurk da?

De skriver ikke under. Så får den lille delen heller be om å få det på burgeren sin :)

Skrevet

De kan gjøre som alle som ikke liker sylte agurk gjør. Spør. "En hamburger med sylte agurk". De som ikke liker agurken på burgern sin har gjort dette siden alltid..

Skrevet

Har lagt merke til at de fleste fjerner den ekle sylteagurken og da tenkte eg på noe: Kor mye ville ikke mcdonalds spart på å legge den dritten i burgeren? Korfor forsetter de med det drittet?

Skrevet
Hvorfor ikke bare si at jeg ikke vil ha agurken på hambrugeren?

Trur det er en stor del flere som hadde ønsket at den ikke var der.

Skrevet

Du aner ikke hvor mange ganger eg har spørt om det men allikavel endt opp med 4 runde heslige agurker på burgeren :hrm:

Skrevet

Dere får spise det som blir servert! Det er mange alternativer til å spise sylteagurken. Man har blant annet disse:

 

1) plukke av sylteagurken.

2) be om burger uten sylteagurk.

3) spise et annet sted.

4) lage burger selv slik at man i lathet ikke kan klage over å få en liten bonus på burgern.

 

-

 

Jeg mener bare at folk er for bortskjemte da man prøver å starte opprop om denslags.

Skrevet

Det er sikkert den argentinske sylteagurkmafian som presser McDonalds til å beholde dem. Det er nesten sjukt å tenke på hvor mange sylteagurkavlinger som går med til det hvert år.

 

"Behold agurken ellers får Ronald en svømmetur med betongsko"

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...