Gå til innhold

Svenskene får 2 megapiksler


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
902 er stor og stygg.

Kameraet er supert, men that's it :)

la merke til det jeg også .... men får håpe at kameraet vil bli brukt i kommende modeller og at andre produsenter tar etter :!:

Skrevet

Ikke så pen å se på at det gjorde noe, mener nå jeg, men ikke så verst teknisk.

Men vær så snill, ikke orddel! Det er en 3G-telefon, ikke en "3-G telefon", og den har skannerfunksjon, den skanner ikke funksjoner slik det har blitt skrevet.

Skrevet

Den hær har jeg sett på i lang tid... Nå kan jeg jo kanskje skaffe meg en sånn en etterhvert også :thumbup: Må innrømme at jeg liker den :love:

Skrevet

Så betyr det som står nederst på den siden til amobil, at når det går an å låse den opp, er det fullt muligt å bruke den i Norge??? :dribble:

Skrevet

Var i Stockholm i helga, og avla da et besøk hos Vodafone.

Og makan til mobil skal man lete lenge til. Fikk mulighet til

å prøve vidunderverket en halvtime, og da var jeg nærmest blank i øynene..

 

Feteste mobil jeg har prøvd ever!skjermen er i klasse for seg selv,noe som den

2" tft lcd skjermen med 240x320 262.000 fargers skal ha æren for. Bildet føltes på høyde med de beste lcd skjermer på markdet til desktop. Scanner funksjonen imponerte stort. Og det kan bekreftes at den faktisk virker bra. En knipser, for å så velge hvilken linje en vil "scanne", deretter er det i text format på mobilen. Hva blir det neste? Direkte oversetting? Ikke lenge for Chinese er null problemo, hehe.. Prøvde også hva den var god for av video/spilling. Utms overføring av musikkvideooer må kunne sies å være godkjent, men kunne ha vært bedre. Litt for mye haksing, om dette var pga filen, dek.forholdene osv elr. tlf tørr jeg ikke å utale meg om. Prøvde formel 1 spill, med støtte for vibrering ved kjøring inn i gjenstander.. whee.. Var nesten som å sitte med en psx kontroller - rå kjult. Grafikken og gjengivelsen var utmerket. Som siemens frelst, så er jeg opptatt av kontaktmulighetene. Og heller her skuffet de ikke, hele remsa var rep. Til og med gebursdag, bra!

 

Nei, dette her skal bli min koste hva det koste vil.

Pris i Sverige, 6795,- - uten binding vell å merke..

Skrevet

Må si Sharp har klart å lage en ganske stygg mobil der. Noe mer kjedelig skal man lete lenge etter!

 

Men funksjonene!! Drømmetelefonen! :love:

Skrevet

Så heldige svenskene er da.

Dumt vi ikke får noe slikt her til lands før Netcom og Telenor får ræva i gir.

Skrevet

Ikke mye å se på, nei, men et fint leketøy.

 

Den var litt firkanta synes jeg..

Stygg som faen, men kamera digg som faen... 

Lekkert sagt :thumbup:

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...