DarkStarr Skrevet 8. januar 2005 Skrevet 8. januar 2005 jeg satt her og skulle spille Doom 3 og så kom det en feil melding opp at jeg ikke hadde openGL det samme skjedde når jeg skulle spille CS jeg har de nyeste omegadriverene og trodde det var open GL med dem så må jeg laste ned open GL eller? lurer litt..... takker for alle svar
svalbard Skrevet 8. januar 2005 Skrevet 8. januar 2005 Hmm, du skal ha openGL hvis speca i profilen din stemmer. (9800pro?) Se at driverene er sikkelig instalert ved å gå inn i enhetsbehanling og se om det er noe som er markert gult.
MacManus Skrevet 8. januar 2005 Skrevet 8. januar 2005 9800PRO har openGL jo, da må det være noe annet. Som f.eks drivere. 9800PRO har openGL.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå