Bamse_ Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Veit ikke om dette er svart på fra før, men er det nødvendig å laste ned en ny klient til european final beta? I Korean kunne man bare skifte realmist fra us beta klienten og dermed var man i full gang... Håper dette er tilfelle med European beta og
dimdal Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Nei, du må ha en ny klient. WoW fikk en stor overhaling for ikke lenge siden, og da kunne ikke lenger US OB klienten brukes.. Jaja, samma for meg, kopierer av en kamerat jeg så
Bamse_ Skrevet 4. januar 2005 Forfatter Skrevet 4. januar 2005 Hmm...rart korean beta går på samme klienten med en liten patch da
dimdal Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Rart kan det være, fakta var det hvertfall for de jeg kjenner som spiller Closed Beta..
Bamse_ Skrevet 4. januar 2005 Forfatter Skrevet 4. januar 2005 jaja..det er forsåvidt ikke noen big deal egentlig... Er bare å laste ned i løpet av natta Nå er det i hvertfall ikke lenge igjen!!
PcT Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Alle som lastet ned klienten etter at OB startet i US (dermed har 1.1.2) Trenger bare en fin liten patch på 39mb..
PcT Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Fikk den av en venn på IRC Her er en mirror til patchen: ftp://81.216.228.6/WoW-1.2.0-patch-enGB.exe
Bamse_ Skrevet 4. januar 2005 Forfatter Skrevet 4. januar 2005 jamen det er kos for jeg har bare måtte patche sålangt Så da håper jeg at jeg ikke trenger å gjøre noe mer nå
Nstin Skrevet 4. januar 2005 Skrevet 4. januar 2005 Fikk den av en venn på IRC Her er en mirror til patchen:ftp://81.216.228.6/WoW-1.2.0-patch-enGB.exe hvordan kan du være så sikker på at det er riktig? ikke at det er feil ell noe.. men jeg bare lurer
Snipershot Skrevet 5. januar 2005 Skrevet 5. januar 2005 Alle som lastet ned klienten etter at OB startet i US (dermed har 1.1.2) Trenger bare en fin liten patch på 39mb.. Er ganske sikker på at dette er feil ettersom de som spillte cb måtte laste ned en helt ny versjon og den installen de brukte innstallerte også 1.1.2 dermed ville de bli bedt om å reinstallere hvis de bare trengte versjon 1.1.2. Jeg kan ta feil om dette, noen fra closed beta som vil kommentere?
Azper Skrevet 5. januar 2005 Skrevet 5. januar 2005 Jeg hadde US Open Beta klienten, men jeg måtte fremdeles laste ned den enorme klienten til EU Closed beta
dimdal Skrevet 5. januar 2005 Skrevet 5. januar 2005 Alle som lastet ned klienten etter at OB startet i US (dermed har 1.1.2) Trenger bare en fin liten patch på 39mb.. Feil.. Det er..
Supernaut_ Skrevet 5. januar 2005 Skrevet 5. januar 2005 PcT, du vet ikke om noe fiffi måte og sjekke versjonen på world of warcraft ? Har us ob klient og eu cb klient på PCen.
PcT Skrevet 5. januar 2005 Skrevet 5. januar 2005 Vel.. En fyr fra CB ga meg den patchen.. 1.2.0 og den er på alle andre sider man kan laste ned patchen og..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå