Gå til innhold

Noen som har noen items til å gi bort? Diablo2 LOD


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har akkurat begynt å spille Diablo 2 LOD igjen, men må jo nå begynne på nytt, siden blizzard sletter kontoen din etter 3mnd uten spill. Så derfor lurte jeg på om noen har noen items de vil gi bort? Har fått en del ,men trenger en staff eller orb. Er på lvl 10 nå, så den trenger ikke være så veldig bra. Har ingen staff nå, så alt er bedre enn det. På forhånd takk! :roll:

 

Er forressten Sorceress.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skjønte vel egentlig ganske fort at du var sorc når du sa at du trengte staff eller orb... Hvilke skills du satser på er jo en fordel å få vite, da ;)

 

PS: Hvorfor skaffer du ikke noe selv? alle andre greier det, da bør du greie det også

Skrevet

Jeg sater på cold. Skal gå for Frozen Orb. Som sagt så har jeg mye utstyr allerede, men trenger en "begynner" stav eller orb. Bare så jeg har en til jeg er litt høyere level. Kan jo ikke bruke noe av det andre utstyret så tidlig.

Skrevet (endret)
Når nightmare er gjennomført kan du "runne" baal noen ganger. Levlene kommer raskt da. Burde klare å bli level 90 på et par dager.

Lvl 1-12 - Act1 norm

Lvl 12-20 - Act2 (sewers/arcane) norm

Lvl 20-24 - Act3 (travi/cow) norm

Boost gjennom Act4

Lvl 24-25 - Act5 (ancients) norm

Lvl 25-50 - Act5 (baal) norm

Boost gjennom act1-act5 nm

Lvl 50-75 Act5 (baal) nm

Boost gjennom act1-act5 hell

Lvl 75-99 - Act5 (baal) hell

 

Å komme seg til lvl 75+ pleier ikke å ta mer enn en kveld dersom du får litt hjelp.

 

Edit: glemte å nevne cow

Endret av Jerre
Skrevet (endret)
Er ladder ja, men har ikke helt skjønt hva det går ut på. Har det noe å si at jeg er ladder?

Noen items finner man kun i ladder, f. death's fathom, thunderstroke etc

 

Edit: På non-ladder finnes det drøssevis av bugga og dupa items, mesteparten fra før 1.10 patchen

Endret av Jerre
Skrevet
Ok. Så det er bra å være ladder da.. :roll:

Nja, du får tak i ladder-items på non-ladder også (ved ladder-reset blir alle ladder-chars forvandlet til bare vanlige chars, så da blir alle itemsene på dem tilgjengelig på non-ladder). Grunnen til at jeg spiller på non-ladder for tida er nettopp pga de bugga itemsene :p

Skrevet (endret)
Er det mye bugga og dupa items på ladder også? Trodde det var der det var minst jeg...Men det har ikke noe å si om man er ladder. Ikke fare for at man mister character eller no?

Er nok en del bugga items på ladder også ja, men mye mindre i forhold til non-ladder. De eneste måtene du kan miste en char på er om du enten sletter den selv eller at den "går ut på dato" (10 dager på chars som ikke har blitt spilt i 2 timer enda, og 180 dager på resten).

Du "mister" også dine ladder-chars ved reset (alle ladder-chars blir forvandlet til non-ladder).

Endret av Jerre
Skrevet
Edit: På non-ladder finnes det drøssevis av bugga og dupa items, mesteparten fra før 1.10 patchen

Tror du virkelig at det er rent på ladder uten dupes? Mye HR's som forsvinner daglig pågrunn av ruststorm.

 

Til trådstarter vil jeg foreslå å shoppe en stav.

 

- D.J.

Skrevet

Er vanskelig å shoppe en stav i begynnelsen da...De som funker koster jo gjerne 20000-40000. Det er litt mye penger når man er lvl 10-20. :p

 

Men jeg er level 46 nå, så det går fremover. Bare venter på at jeg kan begynne å bruke Tal Rasha settet :yes:

Skrevet
Edit: På non-ladder finnes det drøssevis av bugga og dupa items, mesteparten fra før 1.10 patchen

Tror du virkelig at det er rent på ladder uten dupes? Mye HR's som forsvinner daglig pågrunn av ruststorm.

 

Til trådstarter vil jeg foreslå å shoppe en stav.

 

- D.J.

Hvis du hadde giddet å lese posten min (rett over din) :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...