Gå til innhold

"firkanter" i NFSU2


svalbard

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nå installert NFSU2 og satt alt på maks. (har 6800GT, se spec for mer info) Da jeg skulle begynne å cruise rundt merka jeg at det var sånne firkanter i veibanen. Skulle nesten tro at jeg kjørte med all grafikk på det laveste.

 

I nVidia sitt kontrollpanel har jeg satt AA og AF til programstyrt.

 

Er det noen som vet hva som kan være gale?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

bilen er lagd til å bevege seg i tusenogførti kilometer...så grafikken på bakken er da naturlig nok(!) ikke så veldig bra i lave hastigheter...

Skrevet

Veien skal ikke være sånn. Har selv opplevd det, men la inn de nyeste Omega ATI driverne + siste patch til NFSU2 og har aldri opplevd det etter det.

Skrevet

Enig med han andre fyren.. har selv sett en kamerat av meg som hadde minst like glatt grafikk på veien som i underground 1..

har samme problem med firkanter i veien..mip map eller hva man kaller det!

Virker som det kan være driverne ja..jeg har ihvertfall direct x 9.0c..så det skulle ikke være problemet!

Skrevet (endret)

Bruker samme kort som deg(6800 gt)se over grafikkinnstillingen i spillet.men jeg kjører med 4x AA og 8 X AF,da forsvant det.hvis det ikke var da jeg justerte på noe !gå inn på main menu/options/display der kan du justere detaljer..

Endret av Traxco
Skrevet

Ser ikke mye "firkantet" ut denne veien vel ?...

 

32.jpg

 

 

Sett all grafikk på høyeste, og restart spillet. Det funket ypperlig for meg vertfall...

 

(R9700PRO)

Skrevet (endret)
Last ned nyeste patch så skal det fikses.

Har det kommet patch til Need for speed underground 2. :nei:

eh...ja.

 

Jeg hadde samme problemet med grafikken på veien. Fiksa det med en patch.

 

hm..finner bare tyske nettsider hvor den patchen ligger..pussig:

http://www.electronic-arts.de/publish/page...87&spieleid=613

 

edit:

ser dessuten at jeg har samme grafikkort som trådstarter, så det er tydeligvis et vanlig problem for folk med gf6800 el/l. i 1.0.

Endret av -kristoffer-
Skrevet
Er bare å stille opp oppløsningen, så funker det fett.

 

Ugg, karbonpanser er harry.

Har oppløsningen på maks.

Rart, det samme skjedde med meg.

Asfalten så ut som ett lappeteppe, men så tok jeg å stile på options, og nå er den flotters.

 

Behøvde ingen patch.

Skrevet (endret)
Er det virkelig sant at max oppløsning på dette spillet er 1024*768?

Er det sant at NFSU2 er et dårlig spill ?

 

Ja !

 

Blir bare så irritert over at jeg faktisk gadd å runne 7ern når jeg kom til å tenke på hvor gørr kjedelig det egentlig var.. Var vel fordi jeg var så glad i 6ern som kom for 2-3 år siden.. Da var faktisk NFS bra, fordi tilbake i den tiden så var den grafikken bra, samtidig som vi ikke hadde så store forventninger til kjøreopplevelsen .. :yes:

Endret av Kurt P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...