Mr Womack Skrevet 17. november 2004 Skrevet 17. november 2004 Hei. Jeg har The Sims 2 originalen. Kjøpt i butikken. Men jeg må ha en No-cd crack som FUNGERER til spillet. sånn at jeg kan spille uten cdn. Har funnet en men den funker ikke. Kan noen hjelpe meg med å finne en som fungerer?? Dette er IKKE warez så lenge jeg har original spillet!!!
B4stian Skrevet 17. november 2004 Skrevet 17. november 2004 Men andre kan bruke det samme til warez!! Derfor kan det tolkes som en oppfordring!!! #8: Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet. Det er også forbudt å stille spørsmål som vil føre til informasjon som kan føre til piratvirksomhet, som f.eks. spørsmål etter CD-keys, no-CD-cracks og hvor man kan laste ned warez. Dette omfatter også spørsmål om hvordan bruke warez du har lastet ned fra nettet, samt diskusjoner om piratkopier og dets innhold.
Nevnarion Skrevet 17. november 2004 Skrevet 17. november 2004 Fikk nesten lyst til å hjelpe deg her, men gjør det ikke med hensyn til forumets regler. Tar ikke risikoen for å få mer warns
Jørgen Sørheim Skrevet 17. november 2004 Skrevet 17. november 2004 For å gjenta meg selv fra den andre tråden jeg stengte: #8: Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet. Det er også forbudt å stille spørsmål som vil føre til informasjon som kan føre til piratvirksomhet, som f.eks. spørsmål etter CD-keys, no-CD-cracks og hvor man kan laste ned warez. Dette omfatter også spørsmål om hvordan bruke warez du har lastet ned fra nettet, samt diskusjoner om piratkopier og dets innhold. Hvem som helst kan si at "Jeg har kjøpt det, helt sant altså!". Så, sorry, denne tråden stenges. Denne stenges også, merkelig nok.
Anbefalte innlegg