Gå til innhold

Kjærlighetsproblem: En som prøver å ta dama mi!


salah

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Men ihvertfall, skal jeg bare be gutten om å glemme henne eller skal jeg kjempe om henne og vise at jeg er et bedre valg?

I utganspunktet har vel han like mye "rett" på henne som deg. Men du kan jo smi mens jernet fortsatt er varmt ved å be henne ut på middag/kino elns.

 

Tipper du løser dette ved å bevege deg vekk fra msn og sms, og ta kontakt før han andre fyren gjør det.

Skrevet

Hvis man ikke engang kan finne noe å prate om, blir det ikke annet en et verdiløst 1-månedes fjortiss forhold.

 

Trenger selvfølgelig ikke treffe blinken med en gang, men tror nok du merker det rimelig kjapt om dere ikke har noe tilfelles.

Skrevet
Uansett.. Har dere noe fornuftig vi fjortisser kan prate med jenter om?

blir litt stille av og til..

Kunne ikke vært mer enig med deg i den setningen!

 

Mvh pavlion :)

Skrevet
Send henne link til denne treaden slik at hun ser hvor mye du bryr deg. Det kommer garantert til å smelte hjertet hennes og sikre deg poontang.

 

Dr. Love

Var dette ment som spøk det og eller?

 

*Skjønte den ikke*

  • 6 måneder senere...
Skrevet (endret)

Stakkar deg.... Har det på nesten samme måten selv. Er ikke kommet så langt som deg enda da men :roll:

 

 

Stå på... (det skal hvertfall jeg) :love:

 

Edit: Var litt lenge siden dette ja :p

Hvordan gikk det??

Endret av Kris_the_Ripper
Skrevet (endret)

Har vært oppi så og si NØYAKTIG det samme.

 

Men, jeg vant :cool:

 

Viss ikke hadde jeg dødd av kjærlighetssorg....,

 

OT@: AnAnAs har rett der ja =)

Endret av ketchez
Skrevet
SMS og MSN er USOSIALT!!

 

Prat me henne ja! (face to face)

 

Uansett.. Har dere noe fornuftig vi fjortisser kan prate med jenter om?

blir litt stille av og til..

Er slik når du er 14-15år... haha! Glad jeg ikke er sånn lenger.

 

Men tenk på dette: Hvordan kan du være sammen med ei jente når du ikke klarer å snakke med henne? Man opp, og snakk med henne.

 

PS. Har ikke lest gjennom hele tråden, eller starter tråden for den saks skyld, men hvis han andre fyren skriver navnet hennes i MSN nicket sitt, hvordan i huleste er det å fortelle noen at de liker henne? Plz... Hvis jeg skriver navnet til Britney i MSN navnet mitt, betyr det automatisk at jeg elsker henne og hun meg?

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...