Deadringer Skrevet 1. november 2004 Skrevet 1. november 2004 har lastet ned å installert The Specialists, men hvordan i all verden skal jeg starte spillet?
Deadringer Skrevet 2. november 2004 Forfatter Skrevet 2. november 2004 er det virklig INGEN som veit detta?!!
Freak627 Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 er det ikke bare å kjøre exe file da????? hva er problemet?
Hermans Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 har du innstalert det rett, så skal den komme på gameslisten på steamen din, helt neders der det står "Third Party Games".
phnx85 Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 Nå sitter jeg på på skolen og har ikke The Specialist forran meg, men hvis jeg husker riktig så er det jo bare å lage en snarvei på skrivebordet "C:\Steam\hl.exe -steam -ts -console" så skal det fungere. P.S: Jeg bruker riktig nok CS 1.6 Lan Edition Men det er fordi nettverket jeg er på har ikke tilgang til Steam serveren!
Deadringer Skrevet 3. november 2004 Forfatter Skrevet 3. november 2004 ok skal prøve, men det er ikke noe ts på steamen min. må det installeres i steam mappa?
christaaah Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 det har vel ikkje steam-støtte, så tror du må spille det gjennom hl. altså nonsteam-versjonen
Deadringer Skrevet 3. november 2004 Forfatter Skrevet 3. november 2004 hvordan spiller jeg det gjennom hl da? for det er jo ikke noe snarvei til det fra steam. ikke hos meg. det er installert i mappa d:games>Counter Strike>Steam>Games
Kasp Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 (endret) ok skal prøve, men det er ikke noe ts på steamen min. må det installeres i steam mappa? Installér i Steammappa, ja.. Default er vel C:\Programfiler\Steam\SteamApps\Ditt brukernavn Er der jeg installerte TS og det funker toppers Edit: Dette er snarveien på skrivebordet: C:\Programfiler\Steam\Steam.exe -applaunch 70 -game ts Endret 3. november 2004 av Kasp
Deadringer Skrevet 3. november 2004 Forfatter Skrevet 3. november 2004 har fixa det på samme måte som deg nå, men da starter jo bare vanlig half life?
Deadringer Skrevet 3. november 2004 Forfatter Skrevet 3. november 2004 har fåt startet spillet men får feilmelding når jeg prøver å joine en game. har nyeste patch!
Deadringer Skrevet 3. november 2004 Forfatter Skrevet 3. november 2004 spillet ligger på steam menyen nå! men jeg får fortsatt ikke spilt det
Hermans Skrevet 3. november 2004 Skrevet 3. november 2004 Pussig feilmelding sjekket om du har siste versjon? Prøv å innstaler på ny.
Deadringer Skrevet 4. november 2004 Forfatter Skrevet 4. november 2004 har nyeste ja. skal prøve å reinstallere!
.tomf Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 (endret) lol,trudde ikke ts kunne kjøre gjennom steam,takk (nå blir det spilling )(hvis jeg får det til) edit: BUHUHUU,fikk det ikke til jeg lyst til å hjelpe? har gjort som du sa kasp. (untatt at jeg har steam installert på c:/valve/steam/steamapps men browse game kommer opp når jeg starter snarveien. Endret 4. november 2004 av t0mm3n^_
Deadringer Skrevet 4. november 2004 Forfatter Skrevet 4. november 2004 prøv med den nye patchen. ikke at jeg kan hjelpe så mye, får det jo ikke til selv
.tomf Skrevet 4. november 2004 Skrevet 4. november 2004 prøv med den nye patchen. ikke at jeg kan hjelpe så mye, får det jo ikke til selv har den nyeste det er versjon 2.1 ikke sant
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå