Mafo Skrevet 24. september 2004 Skrevet 24. september 2004 Ukens flørt: W21S Kombinasjonen av en stor og fargerik skjerm og et elegant og stilrent kamskjells-design er en sikker oppskrift til suksess. Her er W21S fra Sony-Ericssons japanske avdeling. Les artikkelen her
Shhhh Skrevet 24. september 2004 Skrevet 24. september 2004 Er det bare kamskjell telefoner dere utnevner til ukens flørt? Tror ikke jeg har sett noen candybar telefoner her.
Eulogy Skrevet 24. september 2004 Skrevet 24. september 2004 Kamskjell telefoner jo er veldig veldig populære i Asia og Japan. Kan nok være grunnen.
TechBoy Skrevet 24. september 2004 Skrevet 24. september 2004 Kamskjell er mer futuristisk i mine øyne, enklere å få stort display og likevel holde dimensjonene små. Koselig og sexy mobiler
levlex Skrevet 24. september 2004 Skrevet 24. september 2004 Tja, Wristomo og Premini er jo ikke akkurat kamskjell. Men det er som Eulogy sier, veldig mye kamskjell ute å går i Japan.
Eulogy Skrevet 25. september 2004 Skrevet 25. september 2004 Kan ikke se at Techboy har sagt at det er mye ute å går? Tror heller det var meg.
Mafo Skrevet 25. september 2004 Forfatter Skrevet 25. september 2004 Jeg er forholdsvis enig at det kanskje har blitt litt vel mye kamskjells-telefoner i spalten, og at vi burde ha variert litt mer på dette. Problemet er bare at det finnes så vanvittig mange pene kamskjells-telefoner i forhold til candybar- og andre design. For all del - hvis noen finner bilder av en sexy telefon et eller annet sted på nettet, så blir jeg veldig takknemlig for tips.
mrtzter Skrevet 26. september 2004 Skrevet 26. september 2004 Jeg blir så sint! HVOROFR KOMMER DE IKKE TIL NORGE? ARG!
hobgoblin Skrevet 26. september 2004 Skrevet 26. september 2004 fordi norge har et duopol som mer eller mindre bestemmer hva som skal slippes løs her. og også det at i japan er det var docomo som har en del spesielle features så om mobilen kom til norge så ville det snart bare være designet igjen...
mrtzter Skrevet 27. september 2004 Skrevet 27. september 2004 Kunne jo kommet en klapp tlf med et slikt utseende til Norge også da. Hadde vært noe det. Vi trenger flere klapptelefoner her til lands..
Shilo Skrevet 27. september 2004 Skrevet 27. september 2004 Kunne jo kommet en klapp tlf med et slikt utseende til Norge også da. Hadde vært noe det. Vi trenger flere klapptelefoner her til lands.. Er enig med deg at det bør komme sånne fete klapp-telefoner til Norge. De hadde jo solgt bra.
robot Skrevet 27. september 2004 Skrevet 27. september 2004 Jeg er helt enig med dere. for denne se telefonen ser ut til å være helt rå. :-)
Grell2k Skrevet 27. september 2004 Skrevet 27. september 2004 pfff...hvorfor selge ny teknologi i europa, når du kan tjene penger på gammel? Folk aksepterer jo at asia ligger to år foran. Må jo utnytte forbrukerne og teknologien best mulig. Ang, candybar. Så mange stygge og utrolig stygge candybars i Japan. Var forresten også endel stygge kamskjell der, men jeg skjønner godt at 99% av telefonene der er kamskjell når de ikke klarer å lage bedre candybars (nå vet vel ikke de fleste hva jeg snakker om, men det er min erfaring )
Anbefalte innlegg