Gå til innhold

Sub skaper problemer, dundrer for mye


wannabe nerd

Anbefalte innlegg

Skrevet

Her har jeg et lite problem. :roll:

 

Fått meg anlegg, med Sånn dundrekasse, og det eneste stedet det er mulig å plassere den er rett ved kabinettet. Når jeg fikk den satte den på, vrengte opp allt som vrenges kan. Første jeg hørte var et fofredelig skramlelyd.

 

Fant ut at det kom av at subben dundra så gæli at kabinette dirra som bare det. Plasserte en bamse mellom subben og kabbiset, ble litt bedre, men nå virker det litt skummelt, fordi dundringa forplanter seg ganske volsomt i kabbiset.

 

Er dette ikke helt bra for Pc'n? Eventuelt noen andre løsninger?

Irriterende... :hrm:

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Mulig, finns det sånne forlengelsesledninger til slike videoledninger, vet ikke hva de kalles, ligner på antenneledninger?

Endret av wannabe nerd
Skrevet

du kan få forlengere til alt, så hvis du kan flytte enten "dundrekassen" eller kabinettet, så gjør det. hvis ikke, kan du plassere kabinettet oppå noen slags gummiføtter, sånn at vibrasjonene ikke forplanter seg til kabinettet så lett.

Skrevet
Skru ned volumet? :dontgetit:

Pøh, det er for pingler :ermm:

 

 

:p

akkurat :thumbup:

 

 

Plasserte ei sammenrulla matte under subben, kabbiset må jeg vell ha noe spessielt for siden det er så digert...

 

Ser an litt utover, skramlingen er nesten borte.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...