Traxco Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 spiller ff7i xp,men spillet krasjer av og til.. har innstalere xp patch"en til spillet,men blir ikke noe bedre av den grunn. nå lurer jeg om det er noe som sliter med samme problem.. kan hende at det er nyere grafikkort som skaper disse problemene ! har søk på netet eller ff 7 fix,men klarer ikke finne noe som hjelper meg. ps:bruker xp 3000 og ati 9800..
Stig_W Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Spiller dette selv på XP, har ikke hatt problemer i det heleste tatt. Men du kan prøve å kjøre .exe filen in Win 98/ME kompatibilitets mode.
Traxco Skrevet 23. februar 2004 Forfatter Skrevet 23. februar 2004 takk Stig_W.. jo,prøvde dette jeg også,men da gikk det ikke og bruke kontrolleren min.. lastet ned driveren(win xp) til den,men det hjalp ikke. synes det blir så vanskelig og spille med tastaturet i et slik spill. skulle jeg bruke 98 driverene til kontrolleren da,hvis det går..! hvilken styring bruker du til ff7 ?
[r]endre Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Vet at det er litt offtopic, men vet dere hvor jeg kan få tak i FF 7 til pc ?
Stig_W Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 Det kan du få tak i på Spiderman, amazon.com, play.com, cdon.com osv
Stig_W Skrevet 23. februar 2004 Skrevet 23. februar 2004 takk Stig_W..jo,prøvde dette jeg også,men da gikk det ikke og bruke kontrolleren min.. lastet ned driveren(win xp) til den,men det hjalp ikke. synes det blir så vanskelig og spille med tastaturet i et slik spill. skulle jeg bruke 98 driverene til kontrolleren da,hvis det går..! hvilken styring bruker du til ff7 ? Du kan kun bruke XP drivere i XP. Jeg bruker selv en Microsoft Sidewinder joypad og denne fungerer upåklagelig i alle spill.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå