Gå til innhold

mobil med megapix cam


graks

Anbefalte innlegg

Skrevet

det hadden vært kult om det hadde kommet mobil fra SE feks med megapix camera fra canon eller en av de andre store camera produsentene.

 

kamera produsentene har jo krympet størrelsen på kameraene,så det hadde vært kult om du kunne tatt kamera som står i en canon ixus og satte det inni en mobil.

 

jeg tror i framtiden at kamera produsentene vil kom mere in på mobil markede,det er mye enklere og ta et bilde med mobilen en og ta bilde med vanlig digital kamera.

mobilen har du med deg hele tiden det har du ikke med et digital kamera.

canon feks har jo mye bedre kunskap om kamera en feks nokia har,så kansje kamera produsentene begynner og lage mobil telefoner sjøl.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

dette skulle ha vært interensann tenking for et på år siden..

men d er faktisk sånn at noen kameraprodusenter lager kameraer for mobiler :p

;)

 

edit:

fks. casio lager egne mobiler med 2 megapixler ;)

 

 

Håper du ikke ble skuffa :thumbup:

 

Remerzer ;)

Endret av Remerser
Skrevet

graks: tror du virkelig Nokia, Siemens, Motorola, Samsung, LG og alle de mindre mobil-produsentene lager kameraene selv?

 

Akkurat som det meste annet av hardware i mobilene, så blir kameraene lagd i Asia, det meste i Taiwan :)

Skrevet

SE lager ikke mobilene sine selv, de produseres av et Taiwans firma (unntatt P-serien). Men kameraene kan selvsagt være produsert av dem selv for det :)

 

Megapixel-kappløpet starter nok for full mot jul og hele 2005 :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...