marsLem Skrevet 22. januar 2004 Skrevet 22. januar 2004 (endret) har prøv både silenttek(aopens eget) og mbm 5 for å måle temp... men mbm viser 3-4 grader mer, hvilken bør jeg stole på? har aopen ak77-8xMAX Endret 22. januar 2004 av marsLem
Bushnell Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 ta å sjekk hvem som er mest lik den i biosen, den i biosen er nok temmelig nøyaktig.
Mello Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 har prøv både silenttek(aopens eget) og mbm 5 for å måle temp...men mbm viser 3-4 grader mer, hvilken bør jeg stole på? har aopen ak77-8xMAX vil tro at mbm5 er mest nøyaktig, jeg og en venn målte temp på cpu med en måler som vi hadde oppå cpu, og den viste det samme som det mbm5 gjorde.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå