Spillredaksjonen Skrevet 22. januar Skrevet 22. januar Dune: Awakening åpner for serverbytte Spillere kan nå pakke sakene sine og dra. Les hele saken på Gamer.no»
Vikingfinger Skrevet 22. januar Skrevet 22. januar Tror de må gjøre fler drastiske grep om dette spillet skal overleve, ellers pakker spillerne sakene sine og drar for godt.
Feenyx Skrevet 22. januar Skrevet 22. januar Vikingfinger skrev: Tror de må gjøre fler drastiske grep om dette spillet skal overleve, ellers pakker spillerne sakene sine og drar for godt. Enig med du, spillet lider fortsatt av en akutt mangel på endgame. Det er fint å kunne migrere seg selv og alt man eier, for all del - men det løser ikke det største problemet de har med spillet. Dune er et flott sted å bruke 100-200 timer, men så er man liksom ferdig frem til neste store patch som inkluderer litt main story.
Fnix Skrevet 22. januar Skrevet 22. januar Dune vil nok være og forbli et nisjespill, om de ikke greier å introdusere skikkelig strukturert pvp. PvE spillere hater virkelig PvP aspektet som kommer i endgame, og PvP spillere jager bokstavelig talt ut PvE spillere av spillet. Og PvP spillere slutter jo, fordi det ikke er nok PvP for dem. Selv med overhalingen som kommer i DLC 3, så tviholder de på "pvp sandkassen", som er en skikkelig nødløsning istedenfor å lage et skikkelig endgame. Men Funcom kjenner ikke sitt eget publikum, hvor 90% er PvE spillere. Bare den lille endringen som faction vs faction i deep desert, ville hatt en massiv positiv påvirkning. Og med ingen cash shop in-game, ser jeg lite penger som kommer inn. Og for en kinesisk eier som er kapitalistisk, ser jeg ikke hvordan dette skal holde i lengden. De har jo hatt et kutt i staben allerede, så dette lover ikke godt. Funcom har vel ikke greid å lage et skikkelig endgame siden Anarchy Online.
Tåka Skrevet 26. januar Skrevet 26. januar Det beste de kunne gjøre er å lage separate PVP og PVE servere så man slipper det evig maset med dette noe som gjorde at jeg sluttet å spille dette. Også skatte systemet bør fjernes.
DeathXV88 Skrevet 2. februar Skrevet 2. februar to little to late dette spillet er dødt fordi med mindre dem fjerner taxes og hvordan power generation funker atm vil ingen noen sinne komme tilbake til dette spillet just saying hadde 500+ timer og fikk faktisk nokk Funcom fortjener ikke ha ordet Fun i sin egen tittel fordi alt dem lager er mer Jobb an Entertainment
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå