Gå til innhold

Feenyx

Medlemmer
  • Innlegg

    309
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Feenyx

  • Bursdag 10. mars 1983

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Feenyx sine prestasjoner

254

Nettsamfunnsomdømme

  1. Det skulle vel bare mangle at det ser bra ut, det bør vel være del av minimumskravet for et spill av dette kaliberet. Det betyr også absolutt ingenting, all den tid vi ikke vet om spillet faktisk blir bra. Få (om noen) spill overlever på pene landskap alene!
  2. Hadde håpt at Cal skulle dukke opp i siste sesongen av Andor, for det passer veldig bra tidsmessig. Du treffer tross alt Saw Gerrera i det første Jedi-spillet, og han er jo veldig relevant for historien som leder opp til (filmen) Rogue One. Er litt skuffet for at det ikke skjedde noe mer, men det tredje Jedi-spillet kan fortsatt fint ta plass i andre hendelser som leder opp til Rogue One. Eller så kan det ta for seg hva som skjer i etterkant av Battle of Yavin. Gleder meg uansett til det tredje spillet, når det en gang dukker opp.
  3. Ser nydelig ut, gleder meg til å teste demoen!
  4. Det nøyaktig det de har gjort, og de har lovet å lage flere attpåtil
  5. > Ekslusiver selger maskinvare! Så hvorfor har jeg ikke kjøpt maskinvaren da?
  6. Det eneste det der sier meg er at det _kan_ eksistere en SKU som koster nord av €1000, ikke at det kommer til å være baseline. Med det mener jeg at f.eks en modell med >2TB lagring kan komme til å ha en slik pris.
  7. Flisespikkeri, men det heter "en tredjedel av prisen", ikke 'tre ganger så billig'. Det sagt, hvis Saros var på Steam, til Steam-pris (kontra Sony-pris) á la 699,- så hadde jeg kjøpt det tvert.
  8. Du kan prøve Returnal. Hvis det faller i smak så liker du nok Saros også.
  9. Jeg kan ikke dekke hele summen som mangler, men skriver gjerne under på at jeg hadde kjøpt HVIS det fantes til PC. Burde vel egentlig sende en epost til Housemarque og si det samme.
  10. Liten ironisk anekdote: Jeg er veldig begeistret for PS5-kontrolleren. Eier ikke PS5 for det er så få spill, men Dualsense har erstattet Xbox Elite som min favorittkontroller for bruk på PC :P Den hadde vel ikke eksistert hvis Sony aldri lagde en PS5, men jeg er ellers 100% enig med deg. Det er spillene som selger konsoller!
  11. Det gledes stort. Yacht Club har mye godvilje å gå på etter Shovel Knight, fortsatt!
  12. >Teamet har tatt mye lærdom fra denne lanseringen for å sørge for at dette ikke skjer igjen Hva med å ta lærdom av de siste 20 årene spillet har eksistert? Man må ikke på død å liv gjøre alle feilene omigjen selv
  13. Håper dette også får en PC-release på sikt, som Returnal
  14. Dømmer ikke noe fra eller til på at de skal få lov å tjene penger, bare poengterer at stash slots er mer grunnleggende enn f.eks. ekstra klasser å spille med. Begge seriene lar deg vel kjøpe horse armor nå, så det går i ingens favør. Med PoE så kommer nytt content i det tempoet de får inntekter til. Med Diablo så lager de content først, og så håper de at det selger nok til å forsvare kostnaden på utviklingen (og lar det bestemme om de vil slippe mer content seinere). Begge disse er helt gyldige måter å utvikle spill på.
  15. Høres mest ut som du bare ville ha en grunn til å avslutte posten din med 'sayonara blizzard', enn noe annet. Hatere vil hate :) Om du var genuint interessert i hva som er bra med Diablo 4 så hadde du jo fortsatt å lese? PoE holder også vesentlige, grunnleggende ting (stash tabs) bak en paywall forøvrig, pass på så du ikke ramler av den høye hesten din på vei ut døra.
×
×
  • Opprett ny...