IntelAmdAti Skrevet 15. desember 2003 Skrevet 15. desember 2003 Jeg kjøpte for lenge siden Dark Chronicle til ps2, når jeg kom ett stykke ut i spillet etter toget (2. byen) ble spillet veldig ustabilt. Når jeg spiller ifra saven min klikker spillet etter 30-60 minutter. Det er kun dette spillet som er ustabilt, og det klikker midt i spillet og ikke mens det loader, det er absolutt ingen riper i spillet. Er det noen som kan hjelpe? Hvis ikke ser jeg ikke noen annen mulighet enn å bytte spillet mitt, og det er dumt for dette spillet var veldig gøy.
D_Man_x Skrevet 15. desember 2003 Skrevet 15. desember 2003 Høres ut som det er feil i spillet. Jeg har det selv, og har aldri hatt problemer. Tror du bør klage til forhandleren.
Grums Skrevet 15. desember 2003 Skrevet 15. desember 2003 Samme her. Aldri hatt problemer. Og spillet er jo genialt, og det virker som du ikke får ut hele potensiale av det hvis du har problemer.
Elyas Machera Skrevet 20. desember 2003 Skrevet 20. desember 2003 Får det til jul, håper jeg ikke får det problemet
Elyas Machera Skrevet 20. desember 2003 Skrevet 20. desember 2003 Gå tilbake til butikken og bytt det. fantastisk idè
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå