Rubex Skrevet 12. desember 2003 Skrevet 12. desember 2003 Jeg har akkurat kjøpt meg en ny dvd brenner.... Men jeg har et lite problem. Noen av filmene mine er over 4.7 GB og jeg klarer av den grunn ikke å brenne de. Er det noen som vet om et bra program som gjør at jeg kan komprimere filmen på en måte slik at jeg får dem inn på en 4,7 GB cd?? Jeg lurte også på hva som er der "beste" pregrammet for å brenne selve dvden er. Noen som kan gi svar??
CastorFiber Skrevet 12. desember 2003 Skrevet 12. desember 2003 DVDshrink ordner dette. Selv bruker jeg Nero til selve brenninga. Finnes sikkert mange andre fine løsninger også.
the_lynx Skrevet 13. desember 2003 Skrevet 13. desember 2003 CloneDVD kan også anbefales på det sterkeste! Med den får du med alle menyer og ekstramateriale på en dvd. Eneste minus som jeg har funnet så langt er at man må ha filmene inne på harddisken først. Men så brenner jo Clone DVD for deg, så det blir jo egentlig ikke vanskeligere enn å bruke dvd shrink -> nero metoden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå