Sissel B Skrevet 14. august 2016 Skrevet 14. august 2016 Jeg skal lage en lysbildepresentasjon som jeg skulle hatt to sanger til. Lysbildeprogrammet tar bare en lydfil, så jeg skulle gjerne slått sammen to stykk til en på en måte. Noen som vet om noe program som gjør dette?
Sampson Skrevet 14. august 2016 Skrevet 14. august 2016 Om du har windows er vel Movie Maker innebygd og gratis
Zeph Skrevet 14. august 2016 Skrevet 14. august 2016 Audacity er gratis og kan fikse den jobben. Eventuelt kan du bruke ei nettside, til dømes Audio-Joiner.com.
Sissel B Skrevet 14. august 2016 Forfatter Skrevet 14. august 2016 Jeg skal lage en lysbildepresentasjon som jeg skulle hatt to sanger til. Lysbildeprogrammet tar bare en lydfil, så jeg skulle gjerne slått sammen to stykk til en på en måte. Noen som vet om noe program som gjør dette? Ikke på Windows 10 vel?
Sampson Skrevet 14. august 2016 Skrevet 14. august 2016 Jeg skal lage en lysbildepresentasjon som jeg skulle hatt to sanger til. Lysbildeprogrammet tar bare en lydfil, så jeg skulle gjerne slått sammen to stykk til en på en måte. Noen som vet om noe program som gjør dette? Ikke på Windows 10 vel? Den er gratis, men du må nok aktivere den, den installeres ikke automatisk.
Sissel B Skrevet 14. august 2016 Forfatter Skrevet 14. august 2016 Jeg skal lage en lysbildepresentasjon som jeg skulle hatt to sanger til. Lysbildeprogrammet tar bare en lydfil, så jeg skulle gjerne slått sammen to stykk til en på en måte. Noen som vet om noe program som gjør dette? Ikke på Windows 10 vel? Den er gratis, men du må nok aktivere den, den installeres ikke automatisk. https://support.microsoft.com/nb-no/instantanswers/5e31e00b-d9ff-4056-8279-a1190653e143/where-is-movie-maker-in-windows-10 Her står det at det ikke er støttet av Windows 10?
Sampson Skrevet 14. august 2016 Skrevet 14. august 2016 Jeg skal lage en lysbildepresentasjon som jeg skulle hatt to sanger til. Lysbildeprogrammet tar bare en lydfil, så jeg skulle gjerne slått sammen to stykk til en på en måte. Noen som vet om noe program som gjør dette? Ikke på Windows 10 vel? Den er gratis, men du må nok aktivere den, den installeres ikke automatisk. https://support.microsoft.com/nb-no/instantanswers/5e31e00b-d9ff-4056-8279-a1190653e143/where-is-movie-maker-in-windows-10 Her står det at det ikke er støttet av Windows 10? https://support.microsoft.com/nb-no/help/17779
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå