Gå til innhold

Starte liten nettbutikk, hvordan unngå dyrt regnskap?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Jeg har planer om å starte en nettbutikk, men kravene til regnskap legger en liten demper på dette. Jeg har ingen erfaring med å føre regnskap selv, men å betale 15000-20000 for regnskapsfører i året i startfasen er uaktuelt. Er det noen her som har erfaring med å føre regnskap selv, som vil fortelle hvordan det har fungert? Vil det være best å opprette ENK og bruke regnskapsprogram til å gjøre det selv? Er det realistisk uten noe særlig forkunnskaper?  :)

Endret av butterfly458
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Eg fører regnskapet sjølv. Bruker Fiken regnskapssystem. Det går heilt fint og krevje ingen spesielle kunnskaper. Men ein regnskapsfører/revisor kan hjelpe deg å finne "smutthull", tøye grensene eller andre triks så du kan spare enda meir penger.

Skrevet

Test tripletex gratis. Det er utrolig enkelt i bruk! Og du trenger faktisk ikke regnskapsfører og du er litt oppegående!

Har brukt det i ca 3 år. Helt papirløst på nett. Koster ikke mye heller.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...