Computerworld Skrevet 17. juni 2015 Skrevet 17. juni 2015 Kampen om de digitale bildene hardner til nå når Google har lansert sitt nye bildebehandlings- og bildearkivprogram Bilder.Full sky-krig om bildene dine
aras2 Skrevet 17. juni 2015 Skrevet 17. juni 2015 Lurer på hvilket verdi det ligger i at de tilbyr gratis og i noen tilfeller uendelig med lagringsplass for bildene mine!!
Jurge92 Skrevet 18. juni 2015 Skrevet 18. juni 2015 Lurer på hvilket verdi det ligger i at de tilbyr gratis og i noen tilfeller uendelig med lagringsplass for bildene mine!! Informasjon
XmasB Skrevet 18. juni 2015 Skrevet 18. juni 2015 Lurer på hvilket verdi det ligger i at de tilbyr gratis og i noen tilfeller uendelig med lagringsplass for bildene mine!! Et økosystem du blir stadig mer bundet/tilknyttet til. Den største grunnen til at mange ikke vil bytte fra Apple/Android/Windows (?) til Android/Windows/Apple uten videre. 1
serpaul Skrevet 18. juni 2015 Skrevet 18. juni 2015 Hva er tilnærmet uendelig store bildesamlinger? Snakker vi Terrabyte?
Rune_says Skrevet 23. juni 2015 Skrevet 23. juni 2015 Lurer på hvilket verdi det ligger i at de tilbyr gratis og i noen tilfeller uendelig med lagringsplass for bildene mine!! Samme som for gratis nettaviser - det vises reklame. Det er det Google tjener penger på. De som reklamerer betaler for reklameplass - eventuelt også andre tjenester som informasjon om dine vaner (hvor klikket du deg inn fra, målrettet reklame utifra dine interesser, osv)
plankeby Skrevet 27. juli 2015 Skrevet 27. juli 2015 Man bør lansere den store slettedagen en gang i måneden. Det blir vanvittig mange bilder i løpet av et år, gidder man noen gang å se igjennom dem om 5-7 år når det er mange tusen bilder.
Anbefalte innlegg