BirgerCaC Skrevet 15. januar 2015 Skrevet 15. januar 2015 Jeg har et irriterende problem med android. Samsung telefonen min kom med mye bloatware eller programmer som jeg aldri bruker. Det er greit nok, men det er ikke noe vits i at de skal oppdatere seg og bruke opp mye av plassen på telefonen min. Hvis jeg sletter oppdateringen så er ikke det til noen nytte, for en dag etter at jeg har gjort dette så vil telefonen instsllere oppdateringen til programmet. Er det noe jeg kan gjøre for å unngå dette? Takker for svar, setter pris på alt som eg kan få.
Gjest medlem-169651 Skrevet 15. januar 2015 Skrevet 15. januar 2015 I instillinger i Play Store kan du velge at den ikke skal auto-oppdatere apper. Noe av det første jeg gjør med en ny Androidtelefon.
teitur Skrevet 15. januar 2015 Skrevet 15. januar 2015 I 4.1 kan du vel også fryse apps som du ikke bruker. De vil da heller ikke oppdateres. Kan være et alternativ hvis du vil oppdatere andre apps automatisk.
Pey'J Skrevet 16. januar 2015 Skrevet 16. januar 2015 Jeg disabler apper jeg ikke bruker (og som ikke kan fjernes). Da avinstalleres alle oppdateringer først. Jeg gjør dette fra Settings >> Apps >> All (har min Nexus 5 på engelsk).
BirgerCaC Skrevet 17. januar 2015 Forfatter Skrevet 17. januar 2015 Tusen takk for hjelp alle sammen. Jeg fant ut av det nå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå