Sim11 Skrevet 14. mars 2014 Skrevet 14. mars 2014 Hva skal jeg kjøpe? Z2 koster hvertfall 1,5 tusen mer, er det virkelig verdt det? Hvorfor skal jeg liksom kjøpe X?
Sim11 Skrevet 17. mars 2014 Forfatter Skrevet 17. mars 2014 Batteriet er et stort bonus... Ifølge det jeg tror, har jeg ødelagt en ipod og en tidligere telefon, pga frostskader
Vannlinjen Skrevet 17. mars 2014 Skrevet 17. mars 2014 Er ikke verdt det egentlig etter min mening. Men kan du vente, så bør du kanskje det.
Pey'J Skrevet 18. mars 2014 Skrevet 18. mars 2014 En stor fordel (etter min mening) er at Sony endelig(!) har kvittet seg med plastfilmen over skjermen på Z2. Denne blir matt og ripete over tid. Plastfilmen er ikke ment å ta av (da forsvinner også Sony-logoen) og er der for å hindre at glasset under går i tusen biter ved skade. De bruker nå Gorilla-glass i stedet, som mange andre produsenter. Z2 har større skjerm (+0,2 tommer), men samtidig er den litt lettere, tynnere og smalere (men høyere). Personlig sikler jeg alltid etter nyeste modell, men Z1 er jo fortsatt en knakende god mobil! Om det er verdt å vente på Z2 + betale ekstra blir opp til deg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå