Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Dama var usikker på forholdet før, nå begynner jeg å bli usikker...


Anbefalte innlegg

Skrevet

For 1,5-2 måneder siden snakket jeg og dama om forholdet, fordi hun var usikker på om vi skulle fortsette. Da bestemte vi oss for å prøve videre. Nå er det jeg som begynner å bli usikker på forholdet. Jeg synes dette er så typisk at jeg får denne usikkerheten nå like etter hun følte det sånn... Vet jeg burde snakke med henne om dette, men vet da søren ikke hva jeg skal si eller gjøre... Så om noen har opplevd noe lignende eller har noen ideer om hvordan dette burde løses så er det bare å spytte ut!

 

Anonymous poster hash: 9c53a...1d8

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan dere prøve å finne ut av hva det er konkret, for dette høres veldig ullent ut.

 

Hva er bra og hva er dårlig ?

Hva kan endres og hva kan være kompromiss ?

Gjest Slettet-Pqy3rC
Skrevet

Hvorvidt en skal ta slik usikkerhet opp med partner avhenger jo litt av årsaken til at en er blitt usikker på forholdet. Det er ikke alltid like lett å sette ord på hva som mangler eller burde endres. Det er ofte lurt å få dette helt klart for seg selv først. Da vil også samtaler mellom dere bli lettere.

 

Det kan også hende en finner en del svar i selve prosessen med å klargjøre dette for seg selv.

Skrevet

Hvorfor var hun usikker? Hva gjorde at dere ville fortsette? Hvorfor er du usikker nå? Er dette basert på hennes usikkerhet, eller fikk den deg til å tenke? Hvordan har dere det i forholdet nå?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...