Cuneax Skrevet 26. september 2013 Skrevet 26. september 2013 Bilde av Microsofts nye mobil-OS og en ukjent Lumia-mobil er lekket.Dette skal være Windows Phone 8.1
Dinsdale Skrevet 26. september 2013 Skrevet 26. september 2013 Hehe. Jaja vi får nå se når denne nyheten dukker opp på norsk
Mikkis2k Skrevet 26. september 2013 Skrevet 26. september 2013 8.1? fyfaen å de releaser.. tenker de kun på det eller? hva med å ordne apps som faenke bugger seg 24/7 ? osv.. windows phone er kjempe kult.. hadde det fungert! men alle apps jeg bruker finnes bare 3/30 på windows phone :S helt på tryne-
landisize Skrevet 27. september 2013 Skrevet 27. september 2013 8.1 kommer på nyåret. Først kommer GDR3, en oppdatering som enkelte mener at vil gjøre det mulig for Snapchat å lage en app for WP. Tror nok herremennene jobber med å få flere apper.
Morgis Skrevet 30. september 2013 Skrevet 30. september 2013 8.1 kommer på nyåret. Først kommer GDR3, en oppdatering som enkelte mener at vil gjøre det mulig for Snapchat å lage en app for WP. Tror nok herremennene jobber med å få flere apper. Det er på høyttid at snap kommer inn på wp8. Selv hu mor på 50 etterlyste denne, da "alle" i syforeningen brukte snap. Selv savner jeg den også litt etter 1månedes tid med iphone og snap.
Displayname Skrevet 30. september 2013 Skrevet 30. september 2013 8.1 kommer på nyåret. Først kommer GDR3, en oppdatering som enkelte mener at vil gjøre det mulig for Snapchat å lage en app for WP. Tror nok herremennene jobber med å få flere apper. Det er på høyttid at snap kommer inn på wp8.Selv hu mor på 50 etterlyste denne, da "alle" i syforeningen brukte snap. Selv savner jeg den også litt etter 1månedes tid med iphone og snap. Last ned SDK og installasjonsfilen til Swapchat. Tok ikke lange tiden, og nå har jeg Lumia med snap. Kjipt å ikke ha en tilgang på snap når resten av vennegjengen bruker det.
Xaphoon Skrevet 30. september 2013 Skrevet 30. september 2013 Bare litt nysgjerrig... Hva er egentlig poenget med snapchat?
landisize Skrevet 30. september 2013 Skrevet 30. september 2013 Sende bilder av utstyret ditt eller totalt andre ting. Bildet vises i x antall sekunder. Etter at bildet er åpnet er det praktisk talt umulig å åpne det igjen. Kan tegne litt på det, samt å legge til en liten melding.
Xaphoon Skrevet 30. september 2013 Skrevet 30. september 2013 Sånn å forstå Er vel kanskje for gammel til helt å se nytteverdien av sånt
Anbefalte innlegg