Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Hei, hvor skal jeg begynne. Dama mi har på en måte blitt utsatt for voldtekt, men hu vil ikke helt kalle det for det selv. Dama mi var på fest og flørtet veldig med en fyr, senere ringte hun meg og fortalte at denne fyren var ekkel og spurte hele tiden om de skulle ha sex og hvor. Dama mi var veldig fyll og jeg ba henne komme seg hjem og legge seg. Hu sier hun skal ringe meg, men ringer aldri, jeg sender en nattamelding og aner ingen fred og fare. Men så ringer hun meg og er helt fortvilt fordi hun har våknet i en seng med en fyr som hadde sex med henne mens hun sov. Jeg blei helt oppgitt, skalv og var helt i sjokk, jeg følte meg hjelpesløs som ikke var der for dama mi og ikke kunne gjøre noe. Men idag virker det som om hun ikke bryr seg så veldig mye om det, eg lurer på om hun vurderer å anmelde det, men det vil hun ikke og hun snakker til meg som ingenting har skjedd. Hun fortalte meg at de hadde flørtet veldig mye, og at det er bare sånn hun er så person. Hva skal jeg gjøre?..
Zeeza Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Enig med Extremer. Jeg syns det virker mer naturlig å ta dette mer tungt enn det hun har gjort, og vurdere en anmeldelse, om det faktisk er realiteten at hun ikke ville ha sex med han. Men hun sier jo at hun flørtet mye med han hele kvelden, så virker jo ikke slik.. I tillegg fortjener fyren deng hvis hun faktisk sov. 8
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Hvordan bør jeg gå frem får å dumpe henne da?
BuffyAnneSummers Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Jeg vil også påstå at dette er hennes måte å skyve vekk skyld, enn at hun faktisk ble voldtatt. Når det er sagt så er det veldig forskjellige måter man kan reagere på en voldtekt, noen kan utvise mye følelser mens noen prøver å tenke så lite på det som overhode mulig. Hvordan har forholdet deres vært ellers? 2
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Dersom hun faktisk ble voldtatt da? men det er bare hennes måte å reagere på sånn..
BuffyAnneSummers Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Da er vel det eneste du kan gjøre å støtte henne og gi henne trøst når hun trenger det. 2
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Det har vært litt turbulent tidligere, og en lignede situasjon hente i sommer. da våknet hun opp halvnaken ved en gutt i en seng og var så fyll at hun ikke husket noe, men da mente hun at ingenting hendte og at det ikke kunne det ettersom hun hadde mensen og det ikke var noe spor etter det..
BuffyAnneSummers Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Da er det kanskje lurt at hun drikker mindre og/eller slutter å bli med karer hjem eller ta dem med hjem... 5
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Jeg sa til henne at jeg skulle heller ønsket hun var utro enn å bli voldtatt, og da bare: nei, for da hadde jeg mistet deg, og det er det siste jeg vil ilivet
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Hun vil foresten ikke si at hun har blitt voldtatt men brukt
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 Så slik jeg har forklart det, virker det som om hun har vært utro også skylde det på voldtekt?
Skjelvgråt Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Så slik jeg har forklart det, virker det som om hun har vært utro også skylde det på voldtekt? Ja, det er akkurat slik det er. Dump henne. 1
Gendarmerie Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 Å bli voldtatt er traumatisk, og dersom hun hadde vært offer for noe slikt hadde hun nok ikke tatt så lett på det som hun tydeligvis gjør nå. Hadde dumpet henne 2
Marcel0 Skrevet 29. september 2012 Forfatter Skrevet 29. september 2012 er så vanskelig å se hvordan hun takler det, ettersom vi bor et stykke ifra hverandre og for ikkje sett hverandre så ofte vi sko ønskt..
Gjest Slettet-x7D6du0Hjb Skrevet 29. september 2012 Skrevet 29. september 2012 er så vanskelig å se hvordan hun takler det, ettersom vi bor et stykke ifra hverandre og for ikkje sett hverandre så ofte vi sko ønskt.. Altså jeg tror ikke det er mulig av en jente å komme ut av slikt så enkelt, så jeg tror ikke dette handler voldekt, skill lag..
Grendegut Skrevet 30. september 2012 Skrevet 30. september 2012 er det ett alternativ for henne å slutte å drikke? 3
Marcel0 Skrevet 30. september 2012 Forfatter Skrevet 30. september 2012 Hun sa til meg at hu flørta litt, ikke klining eller klåing, men bare snakking og flørtende snakking, når han begynte å være ekkel mot henne, spørre henne om hun har hatt sex i bil før, om hun vil ha sex i bilen hans, om hun ville være med meg hjem, han var klar over at jeg og hun er sammen, og sa til henne hele veien hvorfor hun er ilag med meg når vi bor et stykke fra hverandre. Og hun sa til meg at etter han begynte med dette så sluttet hun helt å snakke med han, men at han gjekk og tafset henne på rumpa, Dama mi sto og snakte med noen, også kom han og introduserte seg, og han heter faktisk det samme som meg, og de spurte da han om det var han som var kjæresten hennes, og han bare jaja. mens dama mi sa nei det er du ikke.. hun vurderer nå å anmelde det men syns det er veldig ubehagelig ettersom hun bor en plass med veldig tett samfunn, hvor alle kjenner alle..
Marcel0 Skrevet 30. september 2012 Forfatter Skrevet 30. september 2012 Har blant annet fått melding fra en bekjent som sa han ikke ville blande seg i våres forhold, men når han så at noen ble bedratt følte han at han måtte si ifra. Nei jeg vett ikke, jeg er ikke akkurat spesielt lei meg heller, er ganske så likegyldig, vi får se med tiden. takk for alle svar til nå hvertfall.
Elwani Skrevet 30. september 2012 Skrevet 30. september 2012 Vel det virker jo som du er besatt av å være med den jenta her uansett hva, så det hjelper jo ikke hva vi sier tydeligvis. Hør på din bekjente, han har ett poeng..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå