Johan-MarS Skrevet 20. juni 2012 Skrevet 20. juni 2012 Trenger man intenettleverandør? i så fall hvilken anbefales?
J. Verlander Skrevet 20. juni 2012 Skrevet 20. juni 2012 Spørs litt på hvor du bor. Er storfornøyd med Loqal her i Trondheim.
Johan-MarS Skrevet 20. juni 2012 Forfatter Skrevet 20. juni 2012 Jeg bor i bodø man må altså ha leverandør
J. Verlander Skrevet 21. juni 2012 Skrevet 21. juni 2012 Ja, antar det. Hvor ellers skal du få internettet fra? 1
aklla Skrevet 21. juni 2012 Skrevet 21. juni 2012 Du må jo ikke ha internett, men for å ha egen internett må du ha en leverandør av internett. Alternativet er å f.eks ikke ha internett eller gå inn en avtale med f.eks naboen om at du får lov til å bruke deres nett. Leverandører i Bodø kjenner jeg desverre ikke til, men har god erfaring med både Telenor, Nextgentel og Canal Digital som leverandør. 1
trollhatt Skrevet 22. juni 2012 Skrevet 22. juni 2012 Trenger man intenettleverandør? Kun om du vil ha internett hjemme/ute på tur (mobil ikke inkl.).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå