Gå til innhold

Noen fra Slemmestad el. Heggedal her?


allyse

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen fra Slemmested eller Heggedal her? Noe festliv rundt om kring eller? Bor rett på grensa til Slemmestad (Torpmarka rett ved endestasjonen til bussen som går fra Heggedal stasjon)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bor i Slemmestad, og velkommen nedover :woot:

Har jo en pub og en kro i Slemmestad som det er liv på av og til. På puben er det live opptredener en gang i blant iallefall.

Skrevet
(...)pub til pub runde i Slemmestad...

 

Den blir vel temmelig kort? Jeg bor i Sandvika nå, og det er jo ikke så langt unna. Har til gode å høre skryt om Slemmestad by night, men jeg skal ikke avskrive det helt.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Kanskje jeg får ta en tur til sandvika om helgen da :p

 

Men seriøst. Jeg kan konkludere Heggedal i to ord. Rånere og fjortisser. Seriøst. Det fyker BMW'er og Volvoer med latterlige spoilere (halvmeterspoilere) og det er overbefolket av fjortissguttunger her. Håper ikke noen her blir truffet nå ;)

Skrevet
Bodde på "Dikemark" før, hvis dette sier dere noe!? :roll:

(Ikke langt unna!)

 

Morra mi jobber på Dikemark.. det gærnesjukehuset. Bor btw. på Tranby hvis det sier deg no. 5-10min unna.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...