Gå til innhold

The Simpsons - Eksperttråden


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er du også hardcore fan av The Simpsons? Fortell om nyheter, pek ut feil (slik som jeg gjør for meg selv i mange av episodene), og diskuter alt annet, rett og slett, som innebærer The Simpsons.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

tenker du feil som i de gangene de kommer med selvmotsigelser?(som forøvrig har skjedd oftere og oftere de siste sesongene)

Endret av SirAmp
Skrevet

tenker du feil som i de gangene de kommer med selvmotsigelser?

 

Alt mulig. Jeg spotter hele tiden feil som at ting byttes, selvmotsigelser, plasseringsendringer og alt annet. Et stort eksempel er i en episode hvor Homer er på Moes nye bar, "M", og bestiller en Duff. Da sier Moe: "Vi severer bare denne utenlandske ølen... (et eller annet) og så blir Homer litt forvirret. Og neste gang kamera er rettet mot Moe er ølen blitt til en Duff. WTF!

Skrevet

Byggningene flytter vell litt på seg de og?

 

Kanskje bare noe jeg har fått for meg..

 

Tenker du på at de er på forskjellige steder i nesten hver episode? I så fall er jeg enig. For eksempel var det en episode hvor parkeringen til Atomkraftverket var ved siden av huset til the Simpsons, mens i The Simpsons Movie, var det en skog der.

Skrevet

Stemmer!

kirken og puben står vell ikke ved siden av hverandre tilvanlig. Det gjorde de i the movie.

 

Jeg er litt usikker, men tror det er noe sånt.

Skrevet

moe's ligger også sjelden på samme sted. for ikke å snakke om Springfield generelt, som i det ene øyeblikket er ved kysten, for så å være på fjellet, eller i ørkenen.

Skrevet

^ akkurat det er vel litt meninga, at Springfield kan være hvor som helst så ingen ville bli støtt av bynavnet (ble vel valgt fordi Springfield var så vanlig navn på byer og tettsteder i USA).

  • 2 uker senere...
Skrevet

Stemmer!

kirken og puben står vell ikke ved siden av hverandre tilvanlig. Det gjorde de i the movie.

 

Jeg er litt usikker, men tror det er noe sånt.

Dette kommenterte de om du ser filmen med kommentarer fra de som lagde filmen, de flyttet Moes for å lage den scenen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...