Thore Raaen Skrevet 15. november 2011 Skrevet 15. november 2011 Fin positur og god skarphet, men utsnittet ble litt vel trangt. Den hvite forgrunnen er vel ikke noe å gjøre med da det antagelig er resultatet av det du har tatt bilde av.
Svein Oftedal Skrevet 15. november 2011 Skrevet 15. november 2011 Skitt la gå, det var et bra bilde dette! Lurer på hvordan du har fått den haloen som sees tydelig i nedre del av bildet, både på steinen og nedre del av skarvens brystparti.
Hansi1968 Skrevet 15. november 2011 Forfatter Skrevet 15. november 2011 Ser den jeg å.. Bilde er cropet en del, glømte å skrive det i beskrivelsen. Vanskelige lysforhold. Slurvete etterbehandling. Med andre ord det må jeg se på
Anbefalte innlegg