Puzzlefuzz2011 Skrevet 18. februar 2011 Skrevet 18. februar 2011 For meg er dette den mest plagsomme bug som noen gang har vært i WOW, i tillegg til at det er en av grunnene til at jeg ikke spiller WOW for øyeblikket. http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/1302895891#11 Om noen er i nærheten av opptatt av denne RP-ødeleggende buggen, vær så snill bug Blizzard med å poste i tråden jeg laget. Jeg fikk tross alt 3 blå replies, og de ombestemte seg underveis! Det må vel nesten være rekord på et så glemt emne.
Bjonski Skrevet 18. februar 2011 Skrevet 18. februar 2011 Tror du bør finne deg noe annet å gjøre hvis emote-bug får deg til å slutte med WoW.
Puzzlefuzz2011 Skrevet 18. februar 2011 Forfatter Skrevet 18. februar 2011 Det var jo en kommentar som var til mye hjelp. Hvis du mener at en post på WOW forumet som har fått 3 blå replies ikke er noe å bry seg om, da lurer jeg litt på hvilken virkelighet du befinner deg i. Eller er det ganske tydelig at du ikke er en rollespiller.
Bjonski Skrevet 18. februar 2011 Skrevet 18. februar 2011 Jeg er ikke en rollespiller, men kan ikke tenke meg at en emote-bug er så "gamebreaking" at en rollespiller slutter spillet av den grunn. /petition -> fix
Puzzlefuzz2011 Skrevet 18. februar 2011 Forfatter Skrevet 18. februar 2011 (endret) Det gjelder ikke bare en emote, det gjelder alle. Og det kan nevnes at jeg allerede har sluttet. Har håp om at de fikser feilen, og hvis de også fikser hundre andre problemer spillet har nå, så vender jeg nok tilbake ved neste expansion. Endret 18. februar 2011 av Puzzlefuzz
Craxmerax Skrevet 18. februar 2011 Skrevet 18. februar 2011 Prøver ikke være frekk her, men når du sier at det er kjempestort fordi det har fått 3 blåe svar så ville jeg heller spurt deg hvilken virkelighet du er i.
ErikCas Skrevet 20. februar 2011 Skrevet 20. februar 2011 Noen som faktisker RP'er her da? Hvis jeg hadde fått samme bug i RP, hadde interessen min dalt ganske greit. Emotes er en stor del av RP, og hvis det er mer eller mindre det eneste du gjør på WoW -> så klart tenker du på å slutte da.
Phido78 Skrevet 20. februar 2011 Skrevet 20. februar 2011 Woah, lurer på hvordan rp'ere overlevde før emotes ble til... kanskje /dance-/greet-/cheer-/etcetcetc i tekstform holdt og fantasien gjorde resten av jobben. Siden hvilken generasjon ble emotes en "stor" del av rp???? Hvilken syk syk verden lever vi i.
ErikCas Skrevet 20. februar 2011 Skrevet 20. februar 2011 Også begynner du med slike nedlatende kommentarer. Hvilken syk verden lever vi i..
Puzzlefuzz2011 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter Skrevet 24. februar 2011 Ja, jeg må innrømme at de skuffende og nedlatende svarene i denne tråden har vært ganske overraskende. Ting som tyder på at det er få seriøse rollespillere her. Jeg kommer neppe hit igjen for å få support for noe som er rollespill-relatert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå