Gå til innhold

Anmeldelse: Puzzle Agent (PC)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Finfint spill, ja. Glimrende grafisk uttrykk, historie og stemning. Noen av gåtene var i overkant i det enkleste hjørnet, og som du skriver, lengden er litt for kort (men nå er ikke spillet spesielt dyrt heller). Et fint mellomspill mens vi venter på neste Layton-spill :-)

 

Regner med at det kommer flere episoder, her er det mange ting som fortjener å bli fortalt for seg selv!

Skrevet

Herlig anmeldelse! Jeg får litt Fargo-vibber (dog av mange hakk lystigere kaliber) av spillets setting og jeg er, når jeg tenker meg godt om, glad i gode gåter.

 

Dette skal absolutt kjøpes!

Skrevet

Kjøpte spillet og la igjen en del timer i det i går. Sjarmerende spill :D Noen av oppgavene er kanskje noe vel enkle, og noen klarte jeg ikke å se noen løsning på før på tredje hintet (og da får man det omtrent i fanget :whistle: ). Grafikken passet også stemningen bra.

 

Anbefales helt klart til de som liker oppgave løsning.

Skrevet

Har tatt en 5-6 gåter nå, men må si at nivået på gåtene er ikke i nærheten av nivåtet til Professor Layton-spillene. Får håpe det bedrer seg utover i spillet. Men det er fremdeles morsomt, liker gåteløsning uansett.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...