Marte_InnleggNO Skrevet 23. februar 2010 Skrevet 23. februar 2010 Vi har testet sju mobiler med tastatur ? her er vinnerne og taperne. Les saken her
Mobilen.no Gjest Skrevet 23. februar 2010 Skrevet 23. februar 2010 Hvorfor er ikke geniale N97 mini tatt med i testen deres?
Mobilen.no Gjest Skrevet 23. februar 2010 Skrevet 23. februar 2010 Hvorfor i all verden er ikke N97 tatt med? Skjermen tilter til et behaglig synsvinkel når man bruker qwerty tastaturet.
Mobilen.no Gjest Skrevet 24. februar 2010 Skrevet 24. februar 2010 Vel, tror dere må ta en ny titt på Xperia X2, for den er ikke noe av det dere påstår den er. Dessuten har den helt klart det beste mobiltastaturet som er å oppdrive pr. i dag.
Mobilen.no Gjest Skrevet 25. februar 2010 Skrevet 25. februar 2010 Uansett hvilken mobiltelefon man velger, så vil mange ha forskjellig mening om hva som er best. Dette er fordi vi er forskjellige, så slutt å gnål om hva som er best, da testen er kun en pekepinn. Hilsen en voksen.
Mobilen.no Gjest Skrevet 26. februar 2010 Skrevet 26. februar 2010 Dere har testet mobilermedtastatur,og ikke tatt med Blackberry? Merkelig.
jofa1960 Skrevet 26. februar 2010 Skrevet 26. februar 2010 Dere har testet mobilermedtastatur,og ikke tatt med Blackberry? Merkelig. Blackberry telefoner selges IKKE offesielt i Norge. De har bl.a. ingen organisasjon her.
Mobilen.no Gjest Skrevet 27. februar 2010 Skrevet 27. februar 2010 Jofa: Sjekk www.trigcom.no før du poster noe slikt. Blackberry selges i Norge, bl.a. gjennom Telebutikken og Klart Svar.
jofa1960 Skrevet 27. februar 2010 Skrevet 27. februar 2010 Jofa: Sjekk www.trigcom.no før du poster noe slikt. Blackberry selges i Norge, bl.a. gjennom Telebutikken og Klart Svar. Ja vel. De selger sikkert noe vanvittige antall tenker jeg. Disse er NetCom forhandlere. :rolleyes:
Mobilen.no Gjest Skrevet 27. februar 2010 Skrevet 27. februar 2010 Så fordi 1)Blackberry retter seg mot forretningsfolk, og 2)Det er NetCom-abonnement så skal ikke de tas med i testen?
jofa1960 Skrevet 27. februar 2010 Skrevet 27. februar 2010 Så fordi 1)Blackberry retter seg mot forretningsfolk, og 2)Det er NetCom-abonnement så skal ikke de tas med i testen? 1): Nå tror jeg mobilen.no retter seg mot privatfolk og ikke forretningsfolk. 2): Skal vi ta med abonnement til forretningsfolk så er vel Telenor størst her!
Mobilen.no Gjest Skrevet 28. februar 2010 Skrevet 28. februar 2010 når det gjelder b3310: 1. hvor mange er det som faktisk bruker et talltastatur når man har et så fabelaktig qwerty-tastatur tilgjengelig? 2. EDGE-hastighet er helt courant til å oppdatere facebook, så det er ingen grunn til å tyte om 3G 3.Kameraet er helt greit til å ta bilder av dama så du kan ha på startmenyen, eller til lage bildenotater... 4. hodepluggene er helt OK, og hvis du syntes det bare er noe forbaska drit, så er du en sånn person som ikke hadde behøvd å kjøpt denne telefonen i det hele tatt... det er en SMS-telefon med super talelyd, fantastisk tastatur (Æ Ø og Å venner man seg fort til), og den har mulighet for facebook... JEG SIER DETTE AV ERFARING, BRUKER DEN SELV, OG JEG HAR IKKE BRUK FOR NOE ANNET!!!!!
Mobilen.no Gjest Skrevet 4. mars 2010 Skrevet 4. mars 2010 Idiotisk test! Nokia N97 og mini er jo ikke med???
Anbefalte innlegg