Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Debutere på tirsdag om en uka, med trang forhud =S


Gjest Bjarne

Anbefalte innlegg

Gjest Bjarne
Skrevet

Da blir det endelig min tur også. Neste tirsdag har ei venninne bursdag, og begge vet det kommer til å skje.

 

MEN; jeg har trang forhud, får forhuden kanskje halvveis over i erigrert tilstand, men da gjør det vondt :cry:

 

Rekker vel ikke fikse noe innen da? Har strukki og dradd til jeg har blitt helt blå, men det har ikke hjulpet.

 

Så det jeg egentlig da lurer på er om det i det hele tatt er mulig å ha sex med trang forhud? Er det helt umulig med kondom? Går det bedre uten?

 

Takk :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Godt å høyre at alle får! Eg skal nå ikkje skryte på meg at eg har erfaring, men nokon forholdsregler kan ein jo ta.

Eg vil nok tru det er betre med kondom, då det for det første er sikrare, men og at desse har glidemiddel frå før av. Så, eg vil tru det er enklare. Men ta det no for all del berre heilt med ro. Ikkje ver så jævlig pornofilm inspirert at du skal knulle ho til spruten står. Ver forsiktig, å ta det som det kjem. Fantastisk ordspel der - ta det som det kjem.

 

Nei men seriøst, eg ser problemet ditt, men berre ver litt forsiktig du. Sjå til at du ikkje er drita når du sett i gong, slik at du ennå har begge hovudene med deg. Går sikkert heilt greit, berre ta ein tur til legen og få det fiksa du etterpå. Det finnes fleire måter å behandle slik på, og me har faktisk fleire trådar om emnet. Legen kan forskrive hydrakortison til deg om du vil, men det beste er somregel berre eit lite kirurgisk inngrep. Men ikkje stress det, du har ikkje tid no uansett.

Skrevet

stå i dusjen og dra litt og litt, så skal den gli lenger og lenger ned.. kan gjøre vondt ja, men det er verdt det. Skulle vært hos legen tidligere for å ordna det.

Skrevet

Ja er smertelig klar over det :thumbdown:

 

Men hvordan tror dere det vil gå om jeg bare peiser påog gir det et forsøk? Forhuden er så trang at kukhuet er 100% dekka

Skrevet

Garantert?

 

Men hva anbefaler dere, dong eller ingen dong? Jenta er ren

Skrevet

Skjønner ikke at du gjør det der as. Er dama litt trang, vil det gjøre smertelig vondt for deg, samtidig som forhuden din vil dras bakover, da kan du begynne å blø. Men bedre med kondom enn uten, da slipper du hvertfall blod overalt om det skulle skje.

Skrevet

I tilfelle du bruker kondom vil det ikke medføre problemer.

 

Glidemiddel, eventuellt om hun er våt nok/du går ned på henne først vil det kunne løse det også. Vær forsiktig i begynnelsen i så fall. Selve forhuden tåler litt, men gjør det vondt, bruk mer glidemiddel eller fukt penis godt med spytt/få en lett blowjob.

 

Hvis forhuden din er så pass trang som du sier, er det ikke sikkert at kortisonkrem vil gi ønsket effekt. Ta en tur til fastlegen og få henvisning til urolog (Spesialist på underlivsproblemer). Han/hun vil kunne anbefale kirurgi om nødvendig. På fint legespråk kalles trang forhud fimose, og inngrepet er enkelt, du vil få lokalbedøvelse og gå hjem kort tid etterpå. Regn med 4-8 uker i sølibat etter det, med lett tøying av forhuden etter noen uker.

 

Lykke til! :)

Skrevet

Han virker som en ekstrem tilfelle, samt så forstår jeg ikke hvorfor han ikke klarer å vente til han har fått fikset på problemet. Gutten har jo hele livet foran seg, hva vil 1 mnd gjøre fra eller til.

×
×
  • Opprett ny...