Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Menn og avhengighet av porno


Gjest Guest_liza_*

Anbefalte innlegg

Gjest Guest_liza_*
Skrevet (endret)

Jeg bare lurer på hvor mange menn som kjenner seg igjen i dette eller lignende:

 

I'm a 22year old straight male and have been hooked on porn since the age of 10.Ironically I've had no trouble attracting the opposite sex but in recent years all my relationships have gone down the drain as I end up quickly losing sexual interest in my partners,choosing porn over them.Sad indeed.Most guys out there think "Porn Addiction" is a joke,but I can tell you that for a small percentage of porn users,it's certainly not.I have a compulsion to view it,several times a day.Now I can only get aroused by porn.Real life women don't compare.This is undeniably an addiction."

 

 

## topic endret av ilpostino ##

Endret av ilpostino
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Kan ikke snakke for alle menn, men jeg vil påstå at enhver mann som velger porno over kvinner er relativt patetiske. Tror ikke mange kjenner seg igjen i at de er "avhengige" av porno til denne graden.

Endret av 8qk5xlv3
Skrevet

Kjenner meg ikke igjen, eller er noen ganger jeg har meldt pass på sex og tatt meg en runk istedet, men da har det vært fordi jeg ikke likte jenta.

Skrevet

Syns synd på gutter som kjenner se igjen og klarer ikke helt å se hvordan det skal være mulig å være så avhengig av porno egentlig.

Er du så jævela glad i porno så må det jo være som å komme til himmelen når du får smake på ekte vare.

Skrevet

Kjenner meg heller overhode ikke igjen.

Du har et psykisk problem om du er så avhengig av porno at du velger dette over din partner. Du har ikke et "porno-problem" men et stort psykisk problem.

Jeg tror nok at det finnes slik avhengighet, for avhengig kan man bli av så og si alt. Knekke fyrstikker til å se på porno. Synes bare synd på vedkommende :dontgetit:

Skrevet
Kjenner meg ikke igjen, eller er noen ganger jeg har meldt pass på sex og tatt meg en runk istedet, men da har det vært fordi jeg ikke likte jenta.

+1. Eller fordi dama er "dårlig" til å suge/runke :innocent: .

 

Til trådstarter: Prøv rollespill.

Skrevet

Kjenner meg ikke igjen selv, men jeg tror jeg ser problemet til vedkommende. Porno er som regel villt og røft og personen har sikkert fått et bilde om at det er sånn sex er, og når han da har sex selv så er det kjedlig i forhold til hva han har sett

Skrevet

Kan ikke si at jeg kjenner meg igjen.

 

Er som ikke regel sexen jeg går lei av hvis det er noe jeg går lei av når det kommer til damer. Pleier å være helt andre ting.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...