black_sheep Skrevet 25. juni 2009 Skrevet 25. juni 2009 (endret) Hvilken av disse to tlf. er å foretrekke? Liker best utseende på 6600, men har labert batteri så det trekker litt ned. Hva syns dere? Takk for svar Endret 25. juni 2009 av black_sheep
genser Skrevet 26. juni 2009 Skrevet 26. juni 2009 Tja, dette er egentlig to vidt forskjellige telefoner. Velg 6210 Navigator hvis du ønsker en mobil med navigasjon og GPS som hovedformål, men også en smarttelefon med gode muligheter for internettbruk, ekstra applikasjoner osv.. Velg 6600 Slide hvis du ønsker en liten mobil med strålende byggekvalitet, flott design og greit kamera
black_sheep Skrevet 26. juni 2009 Forfatter Skrevet 26. juni 2009 (endret) Tja, dette er egentlig to vidt forskjellige telefoner. Velg 6210 Navigator hvis du ønsker en mobil med navigasjon og GPS som hovedformål, men også en smarttelefon med gode muligheter for internettbruk, ekstra applikasjoner osv.. Velg 6600 Slide hvis du ønsker en liten mobil med strålende byggekvalitet, flott design og greit kamera Okei, takk for svaret. Igrunn så er jeg ikke mye på nettet eller GPS så kanskje ikke noe vits med 6210. Men det er jo ikke wi-fi (!) på noen av dem. Det skuffa meg. Var faktisk en av kriteriene jeg hadde. Var å holdt i en 6600 idag, og må si jeg likte det Virkelig. Altså så er jo da kriteriene mine: s60, wifi, slide, ok kamera og bra design, pluss (Mørk farge) Så egentlig er jeg ganske enkel i mobilveien.. edit: btw, hadde e65 nå før syden og er/var strålende fornøyd. Endret 26. juni 2009 av black_sheep
genser Skrevet 27. juni 2009 Skrevet 27. juni 2009 E66 og N85/N86 tilfredstiller kravene dine men er nødvendigvis også dyrere enn alternativene omtalt over.
jornhd Skrevet 29. juni 2009 Skrevet 29. juni 2009 Hvis S60 er et krav, så diskvalifiserer dette 6600s. Denne bruker S40. Hvis du ikke er mye på nettet, hvorfor trenger du wifi da?
black_sheep Skrevet 9. juli 2009 Forfatter Skrevet 9. juli 2009 Okey, da faller 6600 bort ihvertfall. Mente vel mer at jeg ikke er SÅ mye på nett. Mer sånn når jeg kjeder meg, er på do, venter på ting etc. at jeg kobler opp på wi-fi. Så mener kanskje at det hadde vært fint om mobilen hadde det da Men som genser nevner, e66 virker fristende. Likner jo mye på den jeg hadde. Bare leser i produktanmeldelsen på komplett.no at skjermen er veldig utsatt for skade. Det virker jo helt utrolig at den ikke har plasskjermen som beskyttelse? Kan det virkelig stemme?
genser Skrevet 12. juli 2009 Skrevet 12. juli 2009 E66 har da ikke noe mer utsatt skjerm enn enhver annen mobil på markedet.
black_sheep Skrevet 13. juli 2009 Forfatter Skrevet 13. juli 2009 E66 har da ikke noe mer utsatt skjerm enn enhver annen mobil på markedet. Håper du har rett, tenkte bare på denne kommentaren hva vil det si med 3 års nokia navigasjon lisens? og.. forskjellen på e71 og e66, stor?
genser Skrevet 14. juli 2009 Skrevet 14. juli 2009 Navigasjonslisens er noe man trenger for å få brukt GPS-programvaren fullt ut. Med slik lisens kan mobilen guide deg fra A til B, vise hastighet og litt mer. Uten lisens er programvaren stort sett et flott kartprogram som attpåtil viser hvor du er. E71 har fulltastatur og 50% kraftigere batteri og bedre byggekvalitet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå