Ldesu Skrevet 9. mai 2009 Skrevet 9. mai 2009 (endret) Jeg oppdaterte GTA IV til 1.0.3.0 patchen fra rockstargames.com og når jeg setter meg inn i en bil så begynner den å akselerere av seg selv og det kommer svart røyk ut av motor-rommet som tyder på at den begynner å brenne snart. Kameraet starter å svaie fra side til side som da man er full i spillet. Når kameraet starter å svaie så kan jeg fortsatt kontrollere Niko som når han ikke er full så det er kun kameraet som ikke er normalt der. Noen som vet hva som har skjedd og hvordan jeg kan fikse det? Endret 9. mai 2009 av Ldesu
Kontorstol Skrevet 9. mai 2009 Skrevet 9. mai 2009 Har du kjøpt spillet? Dette er noe som slår inn på piratversjoner av spillet.
Ldesu Skrevet 9. mai 2009 Forfatter Skrevet 9. mai 2009 Har du kjøpt spillet? Dette er noe som slår inn på piratversjoner av spillet. Ja jeg har kjøpt det
Hrodebert Skrevet 9. mai 2009 Skrevet 9. mai 2009 Noen som vet hva som har skjedd og hvordan jeg kan fikse det? Tipset mitt er å kjøpe spillet. Noe du ikke har gjort da dette skjer. Dette er en innebygget "feil", Rockstar har inkludert i piratkopierte versjoner av GTA IV. Med henhold til retningslinjene § 8 stenges denne tråden. Det er forbudt å komme med informasjon som kan lede til piratvirksomhet. Det er også forbudt å stille spørsmål som vil føre til informasjon som kan føre til piratvirksomhet, som f.eks. spørsmål etter CD-keys, no-CD-cracks og hvor man kan laste ned warez. Dette omfatter også spørsmål om hvordan bruke warez du har lastet ned fra nettet, samt diskusjoner om piratkopier og dets innhold. Sorry mac. Eventuelle reaksjoner på moderering skal gjøres via "Personlig Melding".
Anbefalte innlegg