SpecialForce Skrevet 28. mars 2009 Skrevet 28. mars 2009 Hei, får feilmeldingen 80029946 og meldingen "filmen kan ikke avspilles" når jeg setter inn Gudfaren 2 som jeg kjøpte i dag. Vet noen hvordan jeg kan få avspilt filmen? Jeg har aldri vært borti lignende før.
SpecialForce Skrevet 28. mars 2009 Forfatter Skrevet 28. mars 2009 Original, hvorfor tror du det står kjøpte i dag? Skal jeg ta bilde?
SpecialForce Skrevet 28. mars 2009 Forfatter Skrevet 28. mars 2009 ikke som jeg vet. alt jeg vet er at jeg har et problem med den. Noen som vet hva som kan feile den?
Dr.Peedee Skrevet 28. mars 2009 Skrevet 28. mars 2009 Prøver jo. Hvilken sone står det at filmen er i? Godfather/gudfaren filmene er vel fra Paramount, og de har vel ikke soner på BD-filmene sine i likhet med Warner?
SpecialForce Skrevet 28. mars 2009 Forfatter Skrevet 28. mars 2009 De er fra paramount ja, men det er en DVD og ikke en BD.
SpecialForce Skrevet 29. mars 2009 Forfatter Skrevet 29. mars 2009 (endret) Det skal etter min viten være en sone som norske spillere aksepterer. Den er nok ikke sonefri. Testet den på en xbox 360 der filmen starter, men gir meg grønn skjerm før den begynner. Tyder på et problem med kopibeskyttelsen. Endret 29. mars 2009 av SpecialForce
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå