Gå til innhold

Uttorent ? Torrent ? er forvirra


Anbefalte innlegg

Annonse

µtorrent brukast til å laste ned torrent filer. Teknologien er heilt lovlig, men det finst mykje ulovlig som kan lastast ned via torrent teknologien.

 

Filer du lastar ned frå internett kan lett innehalde virus ja, viktig at dersom du lastar ned ting les gjennom kommentarar frå andre som har lasta ned same torrenten, eller at du stolar på personen som har lasta det opp.

 

Torrent går som regel kjapt ja.

 

For meir lesing, http://no.wikipedia.org/wiki/BitTorrent.

Lenke til kommentar

Kan ikke se at anarchy online har noen offisiell torrent download, nei. Og da blir alternativet å laste ned fra andre kilder - og da vet du ikke hva du laster ned (det kan godt være virus, adware, spyware eller annet i det du laster ned). Men hvis du har god kildekritikk så er det fullt mulig å laste ned anarchy online som torrent, feks via pirate bay eller andre steder.

 

Så ja, anarchy online finnes som torrent, men det er ikke offisiell versjon fra utviklerne av anarchy online. Derimot er det torrent som andre har gjort tilgjengelig, og da vet du ikke hva du kan "få med på kjøpet".

 

Ble det klarere for deg nå, Steamed?

Lenke til kommentar

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...