Gå til innhold

Gatsby hår gele


JuC1y

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Skrevet
Vet, megateit å kjøpe hårgele fra Ebay. Snart skal du vel kjøpe dasspapir og tannkrem derfra også?

Hva er teit med det? Får man det man vil ha så er det vel samma faen. Har bestilt diverse parfymer og slikt derfra selv blant annet, big deal? Koster ikke noe mer i frakt derfra enn det gjør i Norge uansett

  • 8 måneder senere...
Skrevet

Om det er noe interesse av tilgang til Gatsby forskjellige hår produkter er det bare å ta kontakt med meg.

det er også en gatsby gruppe for norske folk på facebook sjekk ut. Gatsby Norway heter den.

 

Mvh

Brede G. Larsen

Skrevet
Om det er noe interesse av tilgang til Gatsby forskjellige hår produkter er det bare å ta kontakt med meg.

det er også en gatsby gruppe for norske folk på facebook sjekk ut. Gatsby Norway heter den.

 

Mvh

Brede G. Larsen

 

Mener du at du kan impotere Gatsby til Norge for å så selge vidre? :D Det hadde vært kjempeflott fordi jeg vil ha extremtsveis :D Jeg prøver nå men Renatien holder ikke så lenge :/

Skrevet
Du kjøper ikke gatsby fra ebay. Link Vet ikke om det er den du skal ha, men du kan jo enkelt høre med de som jobber i butikken.

 

HVOFOR kjøper du ikke Gatsby fra eBay?

 

Fordi han sier det. Han er sjefen ;)

  • 1 år senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...