Gå til innhold
Trenger du tips og råd? Still spørsmål anonymt her ×

Hvor lenge er det vanlig å "holde ut"/trang forhud?


Gjest gjest11

Anbefalte innlegg

Gjest gjest11
Skrevet

Jeg har to spørsmål.

Hvor lenge er det vanlig å ha samleie før du kommer som gutt? Hva er gjennomsnittet? Er det vanlig å komme en gang, vente litt, for så å ha sex igjen rett etterpå?

 

Jeg lurer på om jeg har trang forhud. Jeg greier å dra bak forhuden når penisen er stiv, men forhuden legger seg rett bak penishodet og presser litt. Strengen er ganske kort, så den rekker ikke lenger ned enn rett bak hodet.

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Jeg har to spørsmål.

Hvor lenge er det vanlig å ha samleie før du kommer som gutt? Hva er gjennomsnittet? Er det vanlig å komme en gang, vente litt, for så å ha sex igjen rett etterpå?

 

Jeg lurer på om jeg har trang forhud. Jeg greier å dra bak forhuden når penisen er stiv, men forhuden legger seg rett bak penishodet og presser litt. Strengen er ganske kort, så den rekker ikke lenger ned enn rett bak hodet.

 

Utholdenhet er da veldig varierende, mener at det var snakk om et snitt på 7 minutter men for å være ærlig så man heller måle et samleie på hvor vellykket det var for begge parter.

Kommer man til for kort så må man prøve å gjøre henne tilfreds også.

 

Om du er ung så er dette et vanskelig tema, men snakk med partneren din og bli enige om hva dere har lyst til å gjøre.

 

Det er forresten heller ikke uvanlig at man kan ha ejakulering men blir såpass opphisset etterpå at man kan ha et samleie til rett etter, men ikke alle jenter er like hypp på å fortsette med enda en 30-45 minutters økt ;)

 

Det er ingen skam å komme ved berøring, mange gutter som har dette problemet men om man får slappe litt av og har en kjæreste som lar deg ta på henne så vil dette som regel løse seg.

 

Når det gjelder trang forhud så burde jo det ikke være et problem så lenge forhuden ikke forårsaker smerter under samleiet, men føler du at det er ekkelt eller veldig trangt så kan du jo få en lege til å kutte den av.

Skrevet

Aner ikke hvor lenge det er "vanlig" å holde ut, men har et tips til deg hvis du sliter litt. Slå deg litt løs på egenhånd samme dag, så går alt mye, mye bedre. :) Ta deg en runk i dusjen hver morgen så er du sikker. :!: Og, ja, vil tro at det er ganske vanlig å ta to runder på én gang. Ikke hver gang, men vil tro at det skjer ganske ofte blant kåt ungdom.

Skrevet

Som Mimir sier! ikke runk EN gang.

runk 4 ganger eller fler(om du klarer) før samleie! da overlever du ganske lenge ;) (been there done that)

 

vær litt forsiktig og da! sånn at du ikke blir dødsliten før du er ferdig:P

 

hehe

Skrevet

Bare en liten kommentar, for å advare trådstarter. Hvis du napper løken fire ganger før du skal ha sex så er det ikke sikkert at du får den opp, og heller ikke sikkert at du klarer å fullføre. Du skal være ganske sikker på din egen kåtskap før du begir det ut på den stien der. :)

Skrevet

Så lenge man er veldig nervøs og du ikke klarer og slappe av så tror jeg det hjleper lite med runnking 4 ganger i forveien, du vil jo holde litt lenger vis "han" fortsatter kommer opp, men har nok ingen stor betydning!

×
×
  • Opprett ny...