Rikky Skrevet 24. mars 2003 Skrevet 24. mars 2003 I går begynte joysticken på den gamle T68'en min å fuske litt etter 1,2 mill bevegelser :-? Det er ikke så ille at det MÅ fikses, men hvis telefonen blir også blir raskere hadde det jo kanskje ikke vært så dumt, de oppgraderer jo software også Den versjonen jeg har nå er R2E006.
Mobil eksperten Skrevet 24. mars 2003 Skrevet 24. mars 2003 I går begynte joysticken på den gamle T68'en min å fuske litt etter 1,2 mill bevegelser :-?Det er ikke så ille at det MÅ fikses, men hvis telefonen blir også blir raskere hadde det jo kanskje ikke vært så dumt, de oppgraderer jo software også Den versjonen jeg har nå er R2E006. Hva må du gå inn på mobilen for å se hvor mange bevegelser den har hatt???
Rikky Skrevet 24. mars 2003 Forfatter Skrevet 24. mars 2003 Er R2E006 nyeste software? Det tviler jeg på, jeg oppgraderte med en gang T68i kom, og jeg har fortsatt den versjonen.
B0hemen Skrevet 24. mars 2003 Skrevet 24. mars 2003 Noen som vet hvordan man oppgraderer selv? Har serielkabel og BT
oyzmo Skrevet 24. mars 2003 Skrevet 24. mars 2003 Hvis du vil ha T68i'n din raskere, så må frigi mere minne. Gå til en et Ericsson verksted å få de til å slette unødige spill. Telefonen kommer til å bli mye raskere 8)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå