Gå til innhold

HenrietteA

Medlemmer
  • Innlegg

    13
  • Ble med

Nylige profilbesøk

257 profilvisninger

HenrietteA sine prestasjoner

183

Nettsamfunnsomdømme

  1. Tusen takk! Da kan bare vinter kulden komme 😁
  2. Vi bare fumlet i blinde 😄 Viste seg at batteriet ikke var riktig heller. Det var for lite. Er ikke det rart at feil batteri funket (en stund i alle fall) Bilen var på EU kontroll uten at det var noen problemer før jeg kjøpte den nå i sommer som var. Jeg brakk beinet på flere steder like etter kjøpet, så bilen sto en stund uten at den ble kjørt og så bare døde batteriet. Kan det skje nå som jeg har et nytt et? Er det vanlig å få startproblemer ellers? Er det derfor mange har startkabler liggende i bilen osv?
  3. Tusen takk! Dette var gull verdt 😍 Setter stor pris på det. Fikk fiksa det, batteriet var gammelt og ble byttet. Fikk ikke liv i det med startkabler eller noe 😅
  4. Sharia lover er grunnmuren i islam, de er over hodet ikke fredelige. Islam eksisterer ikke uten sharia og det er loven i muslimske land. De skiller ikke koranen og juss. Den kan heller ikke kritiseres. Derfor er det noe som også endrer politikken helt. Grunnen til at det ikke er sånn i den vestelige verden (ennå) er fordi vi holder tilbake. Her er et bittelite utvalg av hva koranen mener om vantro, kristne og jøder. Quran, surah 2:191, 3:8, 3:85, 5:33, 8:12 ,8:60, 8:67, 9:5, 9:123, 47:4. "Det er oss og dem" pressisert gjenom hele koranen. Bare å google sharia, og det er store mengder av andre ting som er mye, mye mørkere en dette. Islam er en religion som ikke er fredelig. Langt langt ifra fredelig. Historisk sett har islam aldri gått overens med noen annen religion, land eller kulturer som ikke er muslimske heller. Ingen muslimske land har demokrati. Jeg ser ikke at islam prøver å endre på de fientelige holdningene heller. Med alt som skjer her i verden nå, burde det være noe de ville ha ønsket selv. Men det får være noe vi har til gode.
  5. Da er det i allefall veldig mange ekstremister......veldig....veldig mange. De angriper kristene symboler og feiringer, vi må faktisk kalle dem det de er. Muslimer. Blir helt tullete å bruke Breivik her.
  6. Julemarkedet i Brussel ble forsyrret av en pro palestina demonstrasjon, der Hamas flagg og tilrop var en stor del av demonstrasjonen. Litt politikk der altså..... Dette ble gjort i UK også. Pro Palestina demonstrasjoner som en liten bonus på elendigheten. I Frankrike ble det også gjort herverk på jesus figurer...... Europa er jo under angrep. Åh... jeg mener VINTER MARKEDER. Ikke jul, det er jo krenkende.
  7. Nå i Tyskland, med fyrverkeri og demonstrasjoner. Politiet må sette opp metall sperringer. På et annet marked var det planlagt å kjøre en bil inn i folkemengden (Five arrested over plot to attack German Christmas market) Hodet til en jesusbarn figur ble kappet av. Høy musikk og bønnerop ble spilt for å forstyrre familiene på markedet, røykbomber. Dette skjer jo flere steder. UK og Frankrike. Julemarkeder voktet av politi sånn at muslimer ikke skal angripe den provoserende julefeiringen. Tror dere ikke dette vil skje i Norge snart? God jul. Ikke se bort.
  8. Jeg tar alltid en str større i Falke strømpebukser, synes de er litt små i str. Er ikke like høy som deg, er 173, men jeg har fortsatt plass i lengden. Jeg har veid mer enn nå og jeg følte ikke at jeg fikk mer plass i lengden, bare bredden når jeg gikk opp i str 😊Er utrolig fornøyd med strømpebuksene generellt og jeg har de i merino, de er varme og gode.
  9. Satte pris på alle svarene, tusen takk 😁
  10. Supert! Tusen takk 😍
×
×
  • Opprett ny...