Gå til innhold

Fckbutton

Medlemmer
  • Innlegg

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Fckbutton

Nylige profilbesøk

213 profilvisninger

Fckbutton sine prestasjoner

3

Nettsamfunnsomdømme

  1. Fckbutton

    Tesla - kaféen

    Poenget er vel kanskje det at ingen går rundt å tror at deres Nissan Leaf kan kjøre av seg selv, mens rundt 2020 var det mange som trodde Teslaer kunne det mye bedre enn de faktisk kunne. Husker det var videoer av Teslaer som kjørte på motorvei mens sjåfør sov bak rattet. Og Tesla har i hvert fall ikke gjort noe for endre oppfatningen av at bilene deres kan mindre enn det de egentlig kan. Da hadde aksjeprisen kræsjet. Så tror jeg også Tesla tiltrekker seg større idioter enn Nissan Leaf eiere (eier Tesla selv, så litt self-burn), som kombinert med teknologien i bilen er en dårlig kombo i visse tilfeller, som i f.eks. i nevnte rettssak.
  2. Fckbutton

    Tesla - kaféen

    Å sammenligne autopilot på bil med båt og fly må være et av de mest patetiske forsøkene på whatabaoutism jeg har lest. Gratulerer
  3. Har du nyeste bios versjon? Og evt chipset drivere
  4. Det er vel fordi AIB ikke tjener noe på MSRP modellene, og derfor selger de disse andre modellene som er marginalt bedre til overpris. AMD må jo sponse selv for å holde MSRP modellene på MSRP pris. EVGA droppa jo ut av GPU gamet fordi de ikke lenger orket uforutsigbarheten til Nvidia når det gjaldt prising. Ser ut som om det er en jevn strøm av MSRP modeller som kommer inn igjen på lager i USA til MSRP pris for 9070xt/9070, men mulig AMD prioriterer USA pga. usikkerhet rundt tariffer.
  5. Ser at komplett har økt prisen på vanlig 9070 også, til 9290, opp fra 7789 som jeg kjøpte det for i går. Prime OC modellen. Kan fortsatt få Pulse til 8500
×
×
  • Opprett ny...