Uenig. Det var vel dere som er opptatt av dette som igjen kastet dere over dette temaet med BMW og frunk, vekket det til live igjen etter noen år.
Så er det som vanlig kritikk mot oss som sier at funk er uvesentlig og antydet at vi er rare og juger. Når man i tillegg påpeker at folk fsltisk kjøper bilene uten frunk som bare det blir dette igjen vrengt på.
Jeg følger to i4 fb forumer side 2021. Ett med 8200 medlemmer og ett med 5200. De aller fleste har egen i4. Mange kommer faktisk fra Tesla. Kan ikke huske jeg har sett noen diskutere frunk der overhodet. Det forteller meg at det i alle fall finns noen tusen i4 eiere som deler mitt syn.
Jeg aksepterer at enkelte kan ha frunk som kriterie. Jeg anklager ikke de for å være slik eller slik. Og forventer jeg også å bli respektert for å ikke dele det samme kriterie og bli trodd når jeg sier det er uviktig for meg.
Jeg har ikke småunger, drar ikke på bilferier, sover ikke i bilen, trenger ikke hundebur, kjører ikke med fiskekasse i bilen, lader på HPC ladere som har kabel integrert om og når jeg trenger det.
Da jeg installerte frunk i min ix3 brukte jeg den ikke.