Gå til innhold

Syar-2003

Medlemmer
  • Innlegg

    25 727
  • Ble med

  • Dager vunnet

    2

Syar-2003 vant dagen sist 4. oktober 2015

Syar-2003 hadde mest likt innhold!

Om Syar-2003

  • Bursdag 6. februar

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Syar-2003 sine prestasjoner

4,5k

Nettsamfunnsomdømme

72

Hjelpsomme svar

  1. Syar-2003

    Elbil-tråden

    Ordbruken "knuste alle" er en stor overdrivelse når man ser litt nøyere på resultatene. Men "well done" og kudos til Leapmotor. Det sikreste for egne passasjerer er om du ikke krasjer. For i kategori sikkerhetssystemer som kan hjelpe med å avverge akkurat det lå den jo bak mange andre.
  2. Syar-2003

    Elbil-tråden

    Den mest spennende elbilen på lenge https://www.tv2.no/broom/den-mest-spennende-elbilen-pa-lenge/18287805/
  3. Syar-2003

    Elbil-tråden

    To ulike biler. Polestar 4 er en crossover SUV coupe
  4. Syar-2003

    Elbil-tråden

    Har du prøvd CarPlay i en bil med widescreen med IOS 26.1 ?
  5. Syar-2003

    Elbil-tråden

    Kan ikke skrive under på at dette er 100% riktig
  6. Hatt BMWs 19" og Continental VC7 i to vintere på M50n så dette blir bra. VC8 er enda litt bedre enn forgjengeren. Blir 20" på sommer. Men har ikke de BMW felgene med 10" og 285 brede dekk bak .
  7. Takk for det 🙂 Originale BMW 19 tommer (type 861M).
  8. Nytt bilde med vinterhjul.
  9. Jo, takk 🙏 Den er jo også en M signatur farge og fast i standard paletten til blandt andre M3, M4, X5M og M5. Er ganske vanlig å se andre steder, f.eks i us.
  10. Ja har fått med meg at du ikke liker "sterke" farger på en BMW Er 19" hjul (staggered 245/255) Conti VC8 vinter med BMW 861M felger. Og bruker de 20" sommer Convcaver hjulene jeg har hatt på den gamle M50.
  11. Identisk eksteriør farge som denne
  12. Isle of Man Green Metallic C4G
  13. Takk for det. En god del forskjeller fra pre LCI. Tro det eller ei så er det flere negative (noe er nokså sikkert basert på innsparinger). Må få brukt den litt mere først. Power har jeg ikke fått kjent på "enda". Kjører som en prest da den skal hel ppf'es med klar/transparent neste uke. Har ikke hatt tid til bilder enda.
  14. Byttet inn min frozen gray i4 M50 2023 mot en ny individualisert 2026 i4 M60 SuperCharged i dag
  15. Syar-2003

    Elbil-tråden

    Er fullstendig klar over det. Men det er noen som påstår at den Volvo truck type signal feilen overhodet ikke er mulig på noen bil med redundant signal til epedal. Derfor jeg tok denne med i henvisninger (for å tilbakevise det standpunktet).
×
×
  • Opprett ny...