Gå til innhold

bbios

Medlemmer
  • Innlegg

    1 061
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av bbios

  1. Hvis det ikke er helt hast, Og det er Samsung det gjelder, Power bruker i blant å ha god deal på Samsung telefoner. Kjøpte en Samsung galaxy s24 i fjor for 5490kr, og en s25 i år til samme pris .. på s25 hadde de en Mobilpant kampanje ( fikk 3000kr for en galaxy s3 med knust glass)! Når det gjelder S23 , hvis du har telefoner lenge,kanskje hoppa over denne, mener å huske den har 5 år med oppdateringer kontra 7 år på s24 og nyere. ( gjerne rette på den hvis æ huska fei )
  2. 1-2 uker kanskje? Kjøp 2 produkter og få 1000kr i rabatt for hver 5000kr du bruker.
  3. Bare nysgjerrig, men slo du til tilbudet på Elkjøp ?
  4. Eller Aqua vibber… som noen sier..
  5. Såpass ja, og æ som trudde det var mulighet å velge bort liquid glass 😅 Holder mæi til iOS 18 da enn så lenge
  6. Har ikke oppdatert enda telefonen enda hvertfall, Men hva mener du med funksjonalitet ?
  7. Var min opplevelse etter en kort tid på en s25..
  8. Ja de er svære , men som sagt pixel klarer hvertfall å ha de inni kladden da, så det blir en hel linje over.. Ser heller ikke noe grunn å bytte egt, er bare størrelsen som gjør at æ vurderte .. nesten så æ tok innbytte dealen Elkjøp har/hadde? på Google pixel 10 serien..
  9. Hadde likt kladden bedre hvis de 3 kameraene hadde blitt "bakt" inni , sånn lignende som pixel telefonene.. men frister litt å bytte ut 16 pro Max med 17 pro , føles mer komfortabelt å bruke mindre telefon ..
  10. Takk for svar Kanskje sjekke mere tester på siden din, har ei som har snakket om å bytte ut AW med en Garmin eller Polar .. Men er jo hav av ulike typer Garmin der ute
  11. Takk for svar, dårlig formulert av mæi .. Men la oss si at du bruker gps aktivt med alltid-på skjerm aktivert , hvor mye bedre er batteritiden da på Venuen kontra Apple Watch 7-10?
  12. Låner tråden litt håpe det er ok for TS Leser på testen din: "Venu 3S, kan du forvente opptil 10 dager i smartklokkemodus og opptil 21 timer med GPS aktivert. Venu 3 har noe større batteri og skal klare opptil 14 dager i smartklokkemodus og opptil 26 timer med GPS aktivert. Merk at disse tallene gjelder med hev-for-å-vekke skjerm, og alltid-på skjerm vil omtrent halvere batteritiden(minst)." Har du sjekket batteri tid med alt det aktivt + APS på Venu klokka mot AW series 7-10 ?
  13. Folk er forskjellige 😊
  14. Prøv igjen Akkurat det ja, personlig betaler ikke rundt 15k bare for å prøve ,men så litt på en i Sverige i sommer, herlig å ha en skjerm uten noe "øyer og hull.. pixel derimot har æ prøvd 2 av, bare grunnet gode kampanjer
  15. Jepp helt enig
  16. joda klar over det, Kan vel ikke kalle Sony for en liten produsent , mener nå æ da med all de leverer i markedet rundt om.. Men det er alltids en grunn koffør en produsent begynner å miste kundene. En som mente det er ikke grunnet kvaliteten, så lurer fortsatt da ka grunnen kan være ? Kan det rett og slett være at Sony mistet mange grunnet kvaliteten av produktet en periode? Men at Samsung kun fokuserer på mobil og nettbrett stemmer vel ikke?
  17. Men ka kan det være da? endret litt på den
  18. Og fortsatt sliter Sony på mobilmarkedet.. Merkelig det der ..
  19. Men må du bruke jobb telefonen 24/7 da?
  20. Bare nysgjerrig, koffør plage seg sjøl ?
  21. Ja.. og med det ny økning av "livet ut" prisen ..
  22. Ja var det æ huska å.. Det er NEJ Burde ikke vært lov det der…
  23. Kan en ikke lenger bare å skrive "kundekonsulent eller menneske på den chattetjenesten? Så blir du overført til første ledige ..
  24. Så litt på en Sony xperia 1 i Sverige i sommer.. Var faktisk tilfredsstillende å ha en hel skjerm uten noen kamera hull eller øy 😊 Har ikke eid Sony som merkevare, kun Ericsson og Sony Ericsson telefoner. Var fornøyd helt til Xperia Arc .
×
×
  • Opprett ny...